fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

7. kolejka Ekstraklasy. Przełamanie Legii

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Od soboty do poniedziałku rozgrywano mecze 7. kolejki Ekstraklasy. Na początek Cracovia wygrała z Piastem 1-0. Zespół z Gliwic nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Z kolei Raków po wygranej 3-1 nad Górnikiem umocnił się na pozycji lidera. W Białymstoku Jagiellonia wygrała z Lechem. W niedzielę Legia pokonała na własnym stadionie Zagłębie Lubin. Wysoką wygraną zanotowała Wisła Kraków, natomiast Śląsk przegrał w Płocku. W poniedziałek Podbeskidzie przegrało z Wartą, a Lechia z Pogonią.

7. kolejka:

Cracovia 1-0 Piast Gliwice
Górnik Zabrze 1-3 Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok 2-1 Lech Poznań
Wisła Płock 1-0 Śląsk Wrocław
Stal Mielec 0-6 Wisła Kraków
Legia Warszawa 2-1 Zagłębie Lubin
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 Warta Poznań
Lechia Gdańsk 0-1 Pogoń Szczecin

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Arek - 18.10.2020 / 13:33, *.tpnet.pl

A tak swoją drogą, włączyłem sobie mecz Płocka. Tam jakiś Obradović gra. To ten od nas?

odpowiedz
Arek - 18.10.2020 / 13:32, *.tpnet.pl

Coś psychofani łacha zniknęli z tej strony. A przecież oni tak fantastycznie grają. Mówi się, że najlepiej w tej lidze:) Co do Rakowa, owszem. Póki co idzie im jak z nut. Tylko, że różnica jest taka: - Papszun tam pracuje chyba już ze 3 lata. Dostał czas i są tego efekty. U nas, w ciągu tylu lat mamy sześciu trenerów. I na tym możnaby zakończyć dyskusję.

odpowiedz
zibin55 - 18.10.2020 / 12:48, *.play-internet.pl

Witam .... wg mnie Raków powinien zmieścić się na podium w tym sezonie (lub bardzo blisko podium być). Fajnie się patrzy na taki ofensywny futbol. Brawo TRENER !

odpowiedz
Robson - 18.10.2020 / 11:03, *.play-internet.pl

Witam kibiców legii jestem kibicem lecha macie racje Lech płaci za puchary no powołania do reprezentacji tez nie pomagają powinniście się cieszyć ze legia ma puchary z głowy dzięki temu ta ligę rozjedzie

odpowiedz
Kibic (L) - 18.10.2020 / 10:32, *.com.pl

Raków Częstochowa...liderem. A co na to o. Rydzyk ?

odpowiedz
Przemek KSG - 18.10.2020 / 02:45, *.t-mobile.pl

Papszun ma pomysł i zawodników. Jako kibic KSG przyznaje, że 1;3 to najniższy wymiar kary. Nie da się ciagle sprzedawać i jechać na tym, że jakoś to będzie.

odpowiedz
Yeti - 18.10.2020 / 00:50, *.play-internet.pl

Łach idzie na majstra ;-)

odpowiedz
Wuja z truskolasów - 17.10.2020 / 23:09, *.centertel.pl

1.63 xd . Ja bym.dal obie strzela i 2 lub x2.

odpowiedz
singspiel - 17.10.2020 / 22:21, *.play-internet.pl

Łach zaczyna płacić za puchary....

odpowiedz
(L)egia - 17.10.2020 / 22:14, *.virginm.net

Ulalaaa... Raków idzie na mistrza?

odpowiedz
Elquatro - 17.10.2020 / 19:40, *.chello.pl

711 ten numer to kłopoty

odpowiedz
Olo - 17.10.2020 / 15:42, *.chello.pl

Chyba nie rozumiem skąd taka pewność bukmacherów, że Legia wygra...

odpowiedz