fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 5. kolejki 1. PLF

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po 5. kolejce ligowych zmagań tylko Legia Warszawa jest jedyną drużyną bez porażki. W niedzielę legioniści pokonali Futsal Oborniki, który przed tym meczem miał na koncie 2 wygrane i 2 remisy. Najwięcej bramek w tej kolejce zdobyły ekipy z Gdańska, Kamienicy Królewskiej i Zgierza - wszystkie trzy zanotowały na wyjazdach po 8 trafień. Spotkanie Widzewa z BestDrive Piła zostało przełożone.

Wyniki 5. kolejki 1. PLF
Legia Warszawa 4-0 Futsal Oborniki
TAF Toruń 4-8 AZS UG Gdańsk
Victoria Sulejówek 4-8 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
Orlik Mosina 3-8 UMKS Zgierz
LZS Bojano 1-1 Futbalo Białystok
KS Gniezno 5-2 Futsal Szczecin
Widzew Łódź - BestDrive Piła (przełożony)

Tabela 1. ligi PLF


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.