fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 6. kolejki 1. PLF

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Pierwszej porażki w sezonie doznała Legia, Białymstoku minimalnie okazali zawodnicy Futbalo. Mimo to legioniści utrzymali pozycję lidera, bo mecz We-Met Kamienica Królewska z Widzewem został przełożony na inny termin. W Pile BestDrive zremisował 6-6 z LZS Bojano. Straty z początku sezonu odrabia AZS UG Gdańsk - tym razem akademicy pokonali Futsal Szczecin 6-5.

Wyniki 6. kolejki 1. PLF
Futbalo Białystok 3-2 Legia Warszawa
Futsal Oborniki 5-1 KS Gniezno
BestDrive Piła 6-6 LZS Bojano
TAF Toruń 4-6 Orlik Mosina
FC 10 Zgierz 5-3 Victoria Sulejówek
AZS UG Gdańsk 6-5 Futsal Szczecin
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - Widzew Łódź (przełożony)

Tabela 1. ligi PLF


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.