fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Oficjalnie

Mecz Widzew - Legia odwołany!

Woytek, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski, w którym Widzew Łódź miał się mierzyć z Legią Warszawa, zostało odwołane przez PZPN z powodu potwierdzonych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u zawodników gospodarzy. Mecz miał się odbyć 30 października o godz. 20:00 w Łodzi.

Nowy termin spotkania zostanie ustalony wkrótce. Najbliższe spotkanie "Wojskowi" rozegrają w poniedziałek, 2 listopada o godzinie 18:00 w Grodzisku Wielkopolskim z Wartą Poznań.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (50)

+dodaj komentarz
antek - 31.10.2020 / 11:21, *.play-internet.pl

Nie rozumiem kalendarza,? przecierz ,pucharek w tygodniu powinien być rozegrany,jeszcze przerwa na repre,a tak spi...............................liny oglądać nie można

odpowiedz
Mojo jojo - 30.10.2020 / 05:21, *.t-mobile.pl

JW!

odpowiedz
MARKUS - 28.10.2020 / 15:53, *.t-mobile.pl

TO BYŁO do przewidzenia uważam wkrótce koniec sezonu coś jest na rzeczy I powinien

odpowiedz
Student_L - 28.10.2020 / 15:29, *.play-internet.pl

Dziś Widzew w potrzebie, jutro my... Takie czasy. Lepszy mecz niż walkower!

odpowiedz
ja - 28.10.2020 / 15:14, *.plus.pl

mecz został przełożony a nie odwołany, więc nie piszcie w tytule kłamstwa.

odpowiedz
Aster - 27.10.2020 / 22:50, *.play-internet.pl

Coś chyba zaczyna sie palić w Legii bo Leśnodorski z Wandzlem dziwnie sie dzisiaj uaktywnili sugerujac żeby Mioduski odszedł wszystko płonie

odpowiedz
tomiacab - 27.10.2020 / 19:53, *.virginm.net

ku... albo graja, albo walkower. co to ku... ma znaczyć?

odpowiedz
123leg - 27.10.2020 / 19:49, *.chello.pl

czy ktos z PZPNu milego zakonczy ten sezonik 1 Listopada? bo juz mam troche dosyc tej Covidovej niezdolnosci pilakrzy i poje..... Sanepidowskich zakazow ... Zbyszek ... decyzja prosta KONIEC sezonu 2020.2021 , pozdro

odpowiedz
Radek - 27.10.2020 / 18:20, *.versatel.nl

W pogoni prawie cały skład 'chorował' po czym potrafili z nami zremisować. Taki straszny śmiercionośny wirus panuje

odpowiedz
I tak powiem - 27.10.2020 / 17:02, *.chello.pl

Szkoda, no ale trudno

odpowiedz
SEBO(L) - 27.10.2020 / 15:08, *.centertel.pl

Wytyczne UEFA mówią (nie wiem,jak ze stosowaniem ich wytycznych i przestrzeganiem przez piłkarskie władze krajowe -tak ligowe jak i federacyjne),że jeśli jest 13 zdrowych do gry,w tym 2-óch bramkarzy, to można grać! I co ? W Warcie Poznań i Widzewie pumierali wszyscy,że nie można grać?

odpowiedz
Wogle to wszyscy leżeć... - 27.10.2020 / 14:25, *.amazonaws.com

Dlaczego odwołany?Legia zdrowa gotowa i zadbała o bezpieczeństwo a czemu Rtssowcy nie zadbali o bezpieczeństwo?walkower powinien być!to nie to że tu ktoś złośliwy...

odpowiedz
(L)egia - 27.10.2020 / 14:20, *.virginm.net

To było do przewidzenia...

odpowiedz
Ed - 27.10.2020 / 13:05, *.vectranet.pl

Szkoda :(

odpowiedz
zenek - 27.10.2020 / 12:52, *.orange.pl

no i co z tego że stwierdzono wirusa? jeżeli dobrze się czują to mogą grać a jak nie to niech zostaną w domu a reszta niech gra. Stwierdzenie obecności wirusa nie jest chorobą, a osoby nawet z pozytywnym testem ale bez objawów nie zarażają - cała masa lekarzy i specjalistów mówi o tym w necie i nic. Oczywiście jak ktoś czerpie wiedzę tylko z mainstreamu to żyje w przeświadczeniu ogromnego zagrożenia- skończcie ten cyrk wreszcie!

odpowiedz
oko - 27.10.2020 / 12:41, *.chello.pl

i gra, może następny z kibicami W i L

odpowiedz
oLaf - 27.10.2020 / 12:37, *.vectranet.pl

no rzesz k...., pięknie!

Jedyny "sukces" który mogliśmy zanotować w rundzie jesiennej (po odpadnięciu z el. LM i LE, przegranej Superpucharu) ...

i to akurat jak piłkarzyki od 3 meczów grają lepiej....

odpowiedz
Vuko WON - 27.10.2020 / 12:26, *.play-internet.pl

Uff nie będzie kompromitacji z pejsami

odpowiedz