REKLAMA

Dobrzy Ludzie przekazali gry i książki do CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Grupa "Dobrzy Ludzie" przekazała w ostatnich dniach kilkanaście kartonów świetlicowych czasoumilaczy, które mają pomóc milej spędzać czas dzieciom w Centrum Zdrowia Dziecka. Dzięki pomocy legionistów do dzieci trafiły spore ilości nowych gier, puzzli, książek, a także artykuły szkolne i rehabilitacyjne, takie jak maty, czy makarony do pływania. "Wszystko po to, aby choć trochę umilić najmłodszym pobyt w szpitalu" - informują Dobrzy Ludzie.

Dobrzy Ludzie prowadzą internetową sprzedaż legijnych pamiątek, z których cały zysk przeznaczony będzie na dalszą działalność grupy, w tym pomoc Centrum Zdrowia Dziecka. W sprzedaży są dziecięce maseczki z różnymi bajkowymi wzorami (25 zł), vlepki (10), koszulki dla dzieci i dorosłych (50), polarowe szaliki (35), szalik (40) oraz zapachy samochodowe (25). Zakupów dokonywać można TUTAJ.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
grzesiek - 28.10.2020 / 17:32, *.centertel.pl

Wiecie co. Nie wiem jak wy ale jak widze te mierne kopanie sie w glowe prezesa Legii to wolalbym np zrezygnowac z opraw meczowych i kase ze zbiorek przeznaczac wlasnie na takie szczytne cele. Najpierw pomoc potrzebujacym. Pozniej np odbudowa ktorejs sekcji Legii. Legia przeciez to nie tylko pilka nozna. Ale to przede wszystkim ludzie. Mnostwo kibicow Legii przeciez wychowala sie w domach dziecka. Dobrzy Ludzie chwała wam za to co robicie.

odpowiedz
Tomek - 28.10.2020 / 14:25, *.tpnet.pl

Brawo . Naprawdę miło Legijnie jest w CZD

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.