Jose Kante - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kante powołany do reprezentacji Gwinei

Woytek - Wiadomość archiwalna

José Kanté otrzymał powołanie do reprezentacji Gwinei na listopadowe mecze eliminacji Pucharu Narodów Afryki z Czadem. Mecze zostaną rozegrane 11 listopada w Konakry i 15 listopada w Ndżamenie.

Od meczu z Pogonią Szczecin zawodnik nie trenuje z drużyną Legii ponieważ ma infekcję wirusową - do tej pory badania nie wykazały COVID-19.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
WWL - 07.11.2020 / 11:03, *.chello.pl

Kartę nie jest w trybie meczowym.
Jak złapie przez to kontuzję to kogo będzie to wina?
Niech reprezentacja Gwinei przejmie wtedy opłacanie jego pensji

odpowiedz
LTM - 06.11.2020 / 22:56, *.cyfrowypolsat.pl

spadaj

odpowiedz
edi - 06.11.2020 / 22:11, *.com.pl

loczek jego wysyła bo zarobi

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 06.11.2020 / 21:52, *.tpnet.pl

Nie no to jest absurdu i bezczelności... Nie gra w klubie, ciągle się leczy, jak nie Covid to katarek lub kaszelek ale na kadrę to chętnie... Zablokować wyjazd
. Każdy klub w czasie pandemia może to zrobić.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.