Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mecz ze Zniczem Biała Piska przełożony

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zaplanowany na 11 listopada wyjazdowy mecz Legii II Warszawa ze Zniczem Biała Piska nie dojdzie do skutku. Stołeczny zespół wystąpił o przełożenie spotkania w związku z powołaniami zawodników na zgrupowania reprezentacji Polski. Ustalono już nowy termin meczu na sobotę 5 grudnia na godz. 13.

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
biały - 11.11.2020 / 13:43, *.tpnet.pl

Tak, Kuba ma rację. Jest wobec tego pytanie o strategię klubu co do 2-ki. Rozumiem że głównym założeniem powinno być kształtowanie wysokiej klasy młodziaków. Jednak mistrz i największy klub Polski ma obowiązek również dbać o wynik, dając wzmocnienie, ale i ogrywanie się zawodników kadry 1-ki. Teraz znakomita na to sposobność, dziś w Białej a w sobotę z czarną zarazą z konwiktorskiej. Jeszcze jedno, dziś Niepodległość Polski, o którą tak wspaniale biły się Legiony Polskie Marszałka Piłsudskiego, a w nich narodziła się Legia Warszawa! Klub patriotyzmu i miłości! Należałby to dziś zwycięstwem zaakcentować!

odpowiedz
kuba - 10.11.2020 / 20:22, *.icpnet.pl

Powinni zagrać gracze I zespołu - rekonwalescenci i piłkarze którzy nie łapali się do do pierwszej 11. Cholewiak, Lopes , Stolarski, Astiz, Valencia w nagrodę, Rocha. Do tego juniorów kilku dorzucić.

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 10.11.2020 / 10:57, *.tpnet.pl

Grać juniorami, nie kombinować, awansu i tak nie będzie więc nie wiem w czym problem.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.