Cezary Miszta, Rafael Lopes - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Miszta opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski U-21

Redakcja, źródło: PZPN / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jak już informowaliśmy, pozytywny wynik testu na koronawirusa uzyskał Kacper Skibicki. Zawodnik został odizolowany od zespołu i opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski U-21. Oprócz Skibickiego, zakażenie wykryto również u trzech członków sztabu szkoleniowego młodzieżowej reprezentacji. Wraz z nim ze zgrupowania wyjechał także Cezary Miszta. Wcześniej wykryto zakażenie u Bartosza Slisza, który otrzymał powołanie do kadry. Na zgrupowaniu pozostało jeszcze dwóch legionistów - Ariel Mosór i Maciej Rosołek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Paweł - 11.11.2020 / 11:26, *.t-mobile.pl

Miszta pewnie razem ze Skibickim byli w jednym pokoju ...

odpowiedz
Warka80 - 10.11.2020 / 15:36, *.plus.pl

A Miszta czemu opuścił zgrupowanie ?

odpowiedz
Kkks - 10.11.2020 / 12:23, *.plus.pl

To chyba już żarty jakieś... Te testy sa niewiarygodne. Masakra

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.