Wiktor Piec w finałowej walce MP U-14 kat. -62kg

Srebro Wiktora Pieca w MP U-14

W Kostrzynie nad Odrą odbyły się Mistrzostwa Polski młodzików w zapasach w stylu klasycznym, w których startowało trzech zapaśników Legii. Srebrny medal MP do lat 14 w kategorii wagowej -62 kg wywalczył Wiktor Piec, który w finałowej walce przegrał 2:10 z Bartłomiejem Nowakowskim (Mazowsze Tereson). Przy stanie 2:2, na półtorej minuty przed końcem walki, nasz zawodnik doznał kontuzji (potrzebna była pomoc medyczna), ale nie poddał się i walczył do końca. Miejsce 13. w tej samej kategorii wagowej zajął Kajetan Kołosiński.

W kategorii -68kg Victor Obarzanek był bliski strefy medalowej, ale w decydującej walce przegrał 1:3 z Wiktorem Kozłowskim (GSZS Rybno) i ostatecznie zajął miejsce piąte. Legionista wygrał trzy wcześniejsze walki (z Jakubem Ścisławskim, Igorem Czyżewskim i Michałem Graczem) oraz przegrał w Wiktorem Proksą.

W klasyfikacji drużynowej, Legia sklasyfikowana została na miejscach 15-17.