Fustal

TAF Toruń 5-1 Legia Warszawa

W meczu 10. kolejki 1. ligi PLF rozegranym w Toruniu Legia Warszawa przegrała 1-5 z zespołem TAF Toruń. Stołeczny zespół zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli grupy północnej.

Do przerwy legioniści przegrywali 0-1 po trafieniu Macieja Jankowskiego w 3. minucie. Po zmianie stron torunianie za sprawą Jakuba Wiśniewskiego i ponownie Jankowskiego wyszli na trzybramkowe prowadzenie. Legioniści odpowiedzieli dopiero w 38. minucie bramką Bartłomieja Świniarskiego, ale sama końcówka należała do TAF-u, który przypieczętował wygraną trafieniami Dawida Kraśniewskiego i Wiśniewskiego.

Kolejny mecz "Wojskowi" rozegrają w niedzielę, 29 listopada o godzinie 14 na wyjeździe z Orlikiem Mosina.

I liga: TAF Toruń 5-1 (1-0) Legia Warszawa
1-0 - 2:01 - Maciej Jankowski
2-0 - 23:25 Jakub Wiśniewski
3-0 - 28:36 Maciej Jankowski
3-1 - 37:42 Bartłomiej Świniarski
4-1 - 39:24 Dawid Kraśniewski
5-1 - 39:45 Jakub Wiśniewski

Legia: 16. Tomasz Warszawski - 8. Mateusz Gliński, 14. Krzysztof Jarosz, 19. Adam Grzyb, 81. Mariusz Milewski
Rezerwa: 18. Mateusz Taradejna - 4. Dominik Skorża, 9. Paweł Tarnowski, 11. Bartłomiej Świniarski, 21. Grzegorz Och, 93. Michał Zalewski, 99. Kacper Zalewski

TAF Toruń: 25. Dawid Kraśniewski - 10. Mateusz Kończalski, 12. Dawid Kawka, 23. Michał Suchocki, 29. Maciej Jankowski
Rezerwa: 7. Bartosz Wilkanowski - 8. Jakub Wiśniewski, 15. Kamil Domański, 17. Filip Mierzejewski, 21. Jakub Hapka, 77. Bartosz Przypis, 97. Michał Kukowski