Kamil Kurowski - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 5-0 Huragan Morąg

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W rozegranym na boisku Legia Training Center meczu 17. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała 5-0 z Huraganem Morąg. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0.

Fotoreportaż z meczu - 22 zdjęć Woytka

Legioniści objęli prowadzenie w 31. minucie po strzale z 13 metrów pod poprzeczkę Kamila Kurowskiego. Pięć minut po zmianie stron na 2-0 podwyższył ładnym uderzeniem Patryk Pierzak, a w 63. minucie Kacper Kostorz wykorzystał podanie Jakuba Kisiela. Czwartą bramkę zdobył w 70. minucie z rzutu karnego Mikołaj Kwietniewski, a kilka minut strzałem pod poprzeczkę piątego gola strzelił Kostorz. Następnie Kurowski trafił z rzutu wolnego w poprzeczkę.

W tym roku podopieczni Tomasza Sokołowskiego mają do rozegrania jeszcze dwa wyjazdowe spotkania. Najbliższe odbędzie się 28 listopada o godz. 13 w Skierniewicach, a runda zakończy się 5 grudnia o godzinie 13 w Białej Piskiej.

III liga: Legia II Warszawa 5-0 (1-0) Huragan Morąg
1-0 - 31' Kamil Kurowski (as. Mateusz Cholewiak)
2-0 - 50' Patryk Pierzak (as. Kacper Kostorz)
3-0 - 63' Kacper Kostorz (as. Jakub Kisiel)
4-0 - 70' Mikołaj Kwietniewski (karny)
5-0 - 74' Kacper Kostorz (as. Mikołaj Kwietniewski)

Legia II: 1. Kacper Tobiasz - 19. Paweł Stolarski (46' 23. Luis Rocha), 4. Ariel Mosór (80' 15. Radosław Pruchnik), 3. Inaki Astiz, 16. Patryk Konik - 21. Mikołaj Kwietniewski,  6. Jakub Kisiel, 24. Kamil Kurowski, 25. Patryk Pierzak, 18. Mateusz Cholewiak (46' 7. Oskar Wojtysiak) - 9. Szymon Włodarczyk (46' 11. Kacper Kostorz)