Trzy medale na MP Seniorów

Trzy medale wywalczyli zawodnicy Legii na Mistrzostwach Polski Seniorów w boksie, które odbyły się w Wałczu. Brązowy medal zdobyli Maciej Jewdokin w kategorii wagowej do 52 kilogramów, Kamil Przychodzki w kat. +91kg oraz Anna Olczak w kat. -48kg.

W klasyfikacji drużynowej, Legia Fight Club sklasyfikowana została na miejscu szóstym, z kolei KB Legia, na miejscu 27. Gdyby punkty obu legijnych klubów zostały zsumowane, mielibyśmy miejsce czwarte. W klasyfikacji drużynowej za MP kobiet, KB Legia była 15.

Karolina Koszewska tym razem w mistrzostwach Polski startowała w barwach Żoliborskiej Szkoły Boksu, zdobywając złoty medal w kat. -69kg.