Jarosław Przybył - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Przybył sędzią meczu z Widzewem

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jarosław Przybył z Kluczborka został wyznaczony do sędziowania środowego meczu 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy Widzewem Łódź i Legią Warszawa. Na liniach asystować mu będą Marek Arys i Krzysztof Nejman, sędzią technicznym będzie Tomasz Marciniak, natomiast w wozie VAR zasiądą Krzysztof Jakubik i Tomasz Listkiewicz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Bierrutt - 19.11.2020 / 15:56, *.centertel.pl

Wyjątkowo go nie lubię. A już dołożył do pieca wrzucając Kante z boiska podczas meczu z Piastem w ub.sezonie

odpowiedz
Bemowo L - 19.11.2020 / 15:02, *.vectranet.pl

ficef uć?leszcze barowe

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.