fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transmisja meczu futsalistów

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dziś o godzinie 15:00 futsaliści rozpoczną kolejne ligowe spotkanie. Tym razem "Wojskowi" zagrają na wyjeździe z zespołem TAF Toruń, który aktualnie zajmuje 12. miejsce w tabeli 1. ligi PLF. Torunianie mają na swoim koncie 4 zwycięstwa i 5 porażek. Z kolei legioniści są liderem z 8 wygranymi i 1 przegraną.Poniżej możecie obejrzeć mecz:Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
FI(L)IP - 22.11.2020 / 16:26, *.amazonaws.com

A teraz nam jeszcze gola załadował. Nie nasz dzień.

odpowiedz
FI(L)IP - 22.11.2020 / 16:18, *.amazonaws.com

0:3, a u nich Juby na bramce. Słabo to wygląda.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.