Futsal

Orlik Mosina 5-4 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 11. kolejki I ligi futsalu Legia Warszawa przegrała z Orlikiem Mosina 4-5. Do przerwy legioniści przegrywali 2-4, a bramki dla stołecznego zespołu zdobyli Paweł Tarnowski i Mariusz Milewski. Kolejne trafienia dołożyli w drugiej połowie Mateusz Gliński i Bartłomiej Świniarski. Przez ostatnie dwie minuty nasi zawodnicy wycofali bramkarza, licząc na strzelenie wyrównującej bramki, ale przewagi w polu nie udało się wykorzystać i spotkanie zakończyło się trzecią w tym sezonie porażką Legii.

Kolejne spotkanie "Wojskowi" rozegrają 6 grudnia o godzinie 14:00 w Sulejówku, a jeszcze przed świętami czekają ich dwa domowe starcia - z Widzewem i LZS Bojano.

I liga: Orlik Mosina 5-4 (4-2) Legia Warszawa
1-0 1 min. Serhii Chamukha
1-1 3 min. Paweł Tarnowski
2-1 7 min. Łukasz Pieczyński
3-1 9 min. Dawid Śmiłowski
3-2 14 min. Mariusz Milewski
4-2 17 min. Łukasz Pieczyński
5-2 22 min. Łukasz Pieczyński