fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Orlik Mosina 5-4 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 11. kolejki I ligi futsalu Legia Warszawa przegrała z Orlikiem Mosina 4-5. Do przerwy legioniści przegrywali 2-4, a bramki dla stołecznego zespołu zdobyli Paweł Tarnowski i Mariusz Milewski. Kolejne trafienia dołożyli w drugiej połowie Mateusz Gliński i Bartłomiej Świniarski. Przez ostatnie dwie minuty nasi zawodnicy wycofali bramkarza, licząc na strzelenie wyrównującej bramki, ale przewagi w polu nie udało się wykorzystać i spotkanie zakończyło się trzecią w tym sezonie porażką Legii.

Kolejne spotkanie "Wojskowi" rozegrają 6 grudnia o godzinie 14:00 w Sulejówku, a jeszcze przed świętami czekają ich dwa domowe starcia - z Widzewem i LZS Bojano.

I liga: Orlik Mosina 5-4 (4-2) Legia Warszawa
1-0 1 min. Serhii Chamukha
1-1 3 min. Paweł Tarnowski
2-1 7 min. Łukasz Pieczyński
3-1 9 min. Dawid Śmiłowski
3-2 14 min. Mariusz Milewski
4-2 17 min. Łukasz Pieczyński
5-2 22 min. Łukasz Pieczyński
5-3 23 min. Mateusz Gliński
5-4 35 min. Bartłomiej Świniarski

Orlik: 1. Michał Wasielewski - 7. Szymon Wichtowski, 27. Serhii Chamukha, 20. Dariusz Pieczyński, 18. Łukasz Pieczyński oraz 25. Jarosław Matuszewski (br), 4. Vitali Daunarovich, 3. Tomasz Gajewski, 9. Marcin Napierała, 22. Dawid Śmiłowski.
trener: Michał Wasielewski

Legia: 16. Tomasz Warszawski - 8. Mateusz Gliński, 11. Bartłomiej Świniarski, 19. Adam Grzyb, 93. Michał Zalewski oraz 9. Paweł Tarnowski, 10. Rafał Polakowski, 88. Adam Świątkowski (br), 99. Kacper Zalewski, 22. Kamil Wąchocki, 11. Bartłomiej Świniarski.
trener: Paweł Juchniewicz

Mecz bez udziału publiczności.

Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.