Wojciech Muzyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Muzyk przejdzie zabieg

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Od ok. 2 miesięcy Wojciech Muzyk nie uczestniczy w treningach pierwszej drużyny. Zawodnik ma problemy z plecami i okazuje się, że będzie musiał przejść operację na kręgosłup.- Sytuacja Wojtka Muzyka jest bardzo złożona. Musi przejść operację. Miała odbyć się wcześniej, ale przez koronawirusa została odwołana. Nie jest to łatwe ani dla niego, ani dla nas. Zabieg zawsze powoduje, że rehaiblitacja musi potrwać. Mam nadzieję, że wszytko będzie dobrze i szybko wróci do nas, ale musimy jeszcze poczekać - powiedział Czesław Michniewicz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
WAWA Orbitek - 25.11.2020 / 08:04, *.vectranet.pl

Sami inwalidzi, a im młodości tom jeszcze gorzej. Co za pokolenie!

odpowiedz
Obi - 24.11.2020 / 16:50, *.chello.pl

Zdrowia!!!

odpowiedz
Autor - 24.11.2020 / 14:58, *.virginm.net

Jak do nas przychodzil byl zdrowy i u nas sie jakos rozsypal... nagle ot tak sobie

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.