fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Transmisja z meczu Legia - Widzew w futsalu

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

O godzinie 14:00 w hali OSiR Włochy rozpocznie się pierwsze w historii spotkanie Legii Warszawa z Widzewem Łódź w futsalu. Z powodu obostrzeń prawnych spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności. Sekcja przygotowała transmisję z tego meczu, którą będziecie mogli obejrzeć na facebookowym profilu Legia Futsal.

Po dwunastu rozegranych meczach legioniści zajmują w tabeli 1. ligi PLF 2. miejsce. Łodzianie plasują się na 8. pozycji ze stratą 10 punktów.

Zapraszamy na najważniejszy mecz tej rundy:
LEGIA WARSZAWA – WIDZEW ŁÓDŹ❗
Bądźcie z nami, udostępniajcie znajomym, bo...
LEGIA TO LEGIA

Opublikowany przez Legia Futsal Sobota, 12 grudnia 2020


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.