fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Transmisja meczu Victoria - Legia

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

O godzinie 14 futsaliści Legii rozpoczną kolejny ligowy mecz. Tym razem lider I ligi udał się do Sulejówka, gdzie zmierzy się z miejscową Victorią. Dwa ostatnie mecze legioniści przegrali, więc liczymy dziś na powrót na ścieżkę wygranych, tym bardziej, że Victoria wygrała w obecnym sezonie tylko raz i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.Poniżej możecie obejrzeć transmisję z tego spotkania przygotowaną przez drużynę gospodarzy.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.