fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Rywale Polski w el. MŚ 2022

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W poniedziałek rozlosowano grupy eliminacyjne Mistrzostw Świata 2022, które odbędą się w Katarze. Polska znalazła się w grupie I, a jej rywalami będą: Anglia, Węgry, Albania, Andora i San Marino. Mecze eliminacyjne rozgrywane będą od 24 marca do 18 listopada 2021.

Grupa I
Anglia
Polska
Węgry
Albania
Andora
San Marino


Grupa A
Portugalia
Serbia
Irlandia
Luksemburg
Azerbejdżan


Grupa B
Hiszpania
Szwecja
Grecja
Gruzja
Kosowo


Grupa C
Włochy
Szwajcaria
Irlandia Północna
Bułgaria
Litwa


Grupa D
Francja
Ukraina
Finlandia
Bośnia i Hercegowina
Kazachstan


Grupa E
Belgia
Walia
Czechy
Białoruś
Estonia


Grupa F
Dania
Austria
Szkocja
Izrael
Wyspy Owcze
Mołdawia


Grupa G
Holandia
Turcja
Norwegia
Czarnogóra
Łotwa
Gibraltar


Grupa H
Chorwacja
Słowacja
Rosja
Słowenia
Cypr
Malta


Grupa J
Niemcy
Rumunia
Islandia
Macedonia Północna
Armenia
Liechtenstein

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
MarioL - 10.12.2020 / 13:54, *.wanadoo.fr

Bez trenera to nie mamy szans awansować.Z Anglia podwójny oklep z Wegrami remis i pozamiatane.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 10.12.2020 / 13:19, *.play-internet.pl

A mozna bylo NIE olewac ostatnich meczow, to bysmy nie spadli z pierwszego koszyka...

odpowiedz
✨⚽️✨ - 10.12.2020 / 00:35, *.50.58

Jak to bez szans?!a co to Anglia?!trzeba zagrać identycznie jak Belgowie!

odpowiedz
kalosz - 09.12.2020 / 18:43, *.mm.pl

znów anglia w el.ms...nadszedl czas"zemsty" za te wszystkie lata porazek:)

odpowiedz
Normalny człowiek - 08.12.2020 / 21:31, *.t-mobile.pl

Fajna grupa

odpowiedz
Adam TERESIN - 08.12.2020 / 18:50, *.tpnet.pl

Polska wyjdzie z pierwszego miejsca

odpowiedz
syrenka - 08.12.2020 / 12:29, *.orange.pl

Grupę "rozniosą" i z niej wyjdą Polska i Węgry!

odpowiedz
TF - 08.12.2020 / 10:48, *.tpnet.pl

Chciałem zaznaczyc ze 2 miejsce nie daje nam awansu, potem jest baraż ( dziwny taki ) gdzie robi sie grupa 4 drużyowa z innych druzyn eliminacji z druzynami co zajely 2 mijejsca + 2 druzyny z ligi europy czy jak to sie nazywa i wychodzi tylko 1 druzyna wiec 2 miejsce jeszcze nic nie daje .

odpowiedz
Zdzicho - 08.12.2020 / 06:52, *.tpnet.pl

Mecze z Anglią w naszej historii tak samo częste jak wojny z Niemcami....

odpowiedz
Roma - 07.12.2020 / 21:14, *.lunet.eu

Jak uczy doświadczenie, jeśli zajmiemy 1 miejsce w grupie to i programy na mistrzostwach. Drugie miejsce jest prawie pewne, chociaż nie będzie to spacerek, ale wówczas to na mistrzostwa tylko pojedziemy.

odpowiedz
Pawel - 07.12.2020 / 19:51, *.net.pl

Co z tego ze wygramy z Anglia skoro noga nam sie powinie z San Marino...

odpowiedz
SF - 07.12.2020 / 19:46, *.tpnet.pl

Dobre losowanie !!!

odpowiedz
Piotr - 07.12.2020 / 19:31, *.111.202

Grupa ok. Z I koszyka poza Dania i Chorwacja to Anglia najlepszym dla nas wyborem. Uwazac trzeba na Wegrow i nie gubic pkt z pozostalymi druzynami. Duzy plus naprawde bardzo duzy to nie trafienie na Kazachow i innych Azjatow majac maratony po trzy mecze. Moze Fabian lub Szczesny zatrzymaja Anglie

odpowiedz
Wolfik - 07.12.2020 / 19:27, *.mm.pl

Zajęcie 2-go miejsca jest jak najbardziej realne. Z Anglią niestety bez szans.

odpowiedz
Ginka - 07.12.2020 / 19:10, *.chello.pl

Ciekawe losowanie. Stwarza ono realną szansę powalczenia o awans bezpośredni, a przy najmniej poprzez baraże. Oczywiście konfrontacja z Anglikami będzie futbolowym hitem.

odpowiedz
MK - 07.12.2020 / 18:54, *.play-internet.pl

Moim zdaniem mamy zajebistą pod każdym względem grupę

odpowiedz