fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Statystyki meczu z Wisłą Kraków

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa - Wiadomość archiwalna

30 minut lepszej gry wystarczyło Legii, by wygrać w Krakowie. Zespół Czesława Michniewicza zdecydowanie dłużej utrzymywał się przy piłce - 64% czasu gry. Legioniści oddali więcej strzałów, a przebiegli o 5 km mniej od rywali. Najdłuższy dystans pokonał Bartosz Slisz, a najwięcej sprintów wykonał Luquinhas.Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Gole dla Legii: z akcji z główki ze stałych fragmentów gry samobójcze

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Kibic Legii - 17.12.2020 / 11:11, *.centertel.pl

W spotkaniiu z Wisłą Najlepiej zmierzył się Pekhart wraz w Luqinhasem

odpowiedz
Robert Szenfeld - 14.12.2020 / 08:07, *.landirenzo.pl

Valencia to jest dno i wodorosty. Już lepiej od razu wychodzić w 10 i nie liczyć na pozycję tego pajaca . Opadają po prostu ręce . okręgówka

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.