fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

W 1/32 finału PP z AZS-em UW Wilanów

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Futsaliści Legii poznali podczas dzisiejszego losowania w Ustce, rywala w 1/32 finału futsalowego Pucharu Polski w sezonie 2020/21. Legia, czyli aktualny wicelider I ligi, zagra z beniaminkiem ekstraklasy, AZS-em UW Wilanów. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 3 stycznia w hali OSiR Włochy przy ulicy Gładkiej 18.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
ops - 21.12.2020 / 12:15, *.124.11

Ciekawy mecz pod kątem Legii w extraklasie .....

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.