REKLAMA

Legia U-19 odpadła z Mistrzostw Polski w kwalifikacjach

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Juniorzy futsalowej Legii odpadli w eliminacjach Mistrzostw Polski U-19 i nie zakwalifikowali się do fazy pucharowej. Nasz zespół, po dobrych wynikach w pierwszym turnieju kwalifikacyjnym, w Jędrzejowie potrzebował do awansu jednego punktu w trzech pierwszych rozgrywanych spotkaniach. Niestety nasi gracze ponieśli trzy porażki, przez co ostatecznie spadli z pierwszego miejsca na trzecią pozycję i odpadli z dalszej rywalizacji. Wygrana z najsłabszą w turnieju Kosą już nic nie zmieniła - dla naszej drużyny U-19 sezon 2020/21 został zakończony na pierwszym etapie rywalizacji.

Legia przegrała w Jędrzejowie z Elmarem Jędrzejów 2:4, Victorią Sulejówek 3:4 i UW Wilanów 2:5, a na koniec wygrała z Kosą Konstancin 0:5.

Wyniki turnieju w Jędrzejowie:
Elmar Jędrzejów 5-0 Kosa Konstancin
UW Wilanów Warszawa 6-3 Victoria Sulejówek
Legia Warszawa 2-4 Elmar Jędrzejów
Kosa Konstancin 0-5 UW Wilanów Warszawa
Victoria Sulejówek 4-3 Legia Warszawa
Elmar Jędrzejów 1-1 UW Wilanów Warszawa
Kosa Konstancin 0-5 Victoria Sulejówek
UW Wilanów Warszawa 5-2 Legia Warszawa
Victoria Sulejówek 0-2 Elmar Jędrzejów
Kosa Konstancin 0-5 Legia Warszawa

Końcowa tabela kwalifikacji grupy 8:
1. UW Wilanów Warszawa 19 pkt. 28-14 br.
2. Victoria Sulejówek 13 pkt. 26-21
--
3. Legia Warszawa 13 pkt. 25-18
4. Elmar Jędrzejów 10 pkt. 16-14
5. Kosa Konstancin 3 pkt. 9-37


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.