fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Mecz z Wilanowem przełożony

Woytek - Wiadomość archiwalna

W niedzielę futsalowa drużyna Legii Warszawa miała rozegrać spotkanie 1/32 finału Pucharu Polski z ekstraklasowym AZS-em UW Wilanów. PZPN podjął jednak decyzję o przełożeniu wszystkich spotkań tej rundy na inny termin.

Najbliższe spotkanie legioniści rozegrają w niedzielę, 10 stycznia o godzinie 14:00, w hali OSiR Włochy z AZS-em UG Gdańsk. Będzie to mecz na szczycie I ligi, bowiem gdańszczanie o jeden punkt wyprzedzają zespół ze stolicy.

Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.