Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com

Oficjalnie

Wszołek odszedł do Unionu Berlin

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Paweł Wszołek nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu z Legią i dziś oficjalnie został zawodnikiem Unionu Berlin.



Legia Warszawa długo zwlekała z przedstawieniem zawodnikowi nowego kontraktu, a dotychczasowy wygasa w czerwcu. Gdy w końcu to zrobiła, Wszołek prowadził już rozmowy z innymi klubami i wstrzymywał się z odpowiedzią działaczom mistrza Polski. Ostatecznie zdecydował się na korzystniejszą dla siebie ofertę z Niemiec. O tym, że skrzydłowy ma oferty z silniejszych lig informowaliśmy już na początku kwietnia.

29-latek był w tym sezonie jednym z czołowych zawodników drużyny prowadzonej przez Czesława Michniewicza. Od kiedy Michniewicz objął stanowisko trenera mistrzów Polski, Wszołek grał w 28 z 30 spotkań z czego 21 razy wybiegł od pierwszej minuty.

Pomocnik trafił na Łazienkowską jesienią 2019 roku już po zamknięciu okna transferowego. W sumie zagrał w 60 spotkaniach, zdobył w nich 12 bramek i zanotował 14 asyst.

Zobacz statystyki Wszołka

- Bundesliga jest bardzo wymagająca i zawsze było moim marzeniem, by pewnego dnia w niej zagrać. W ostatnich latach Union wykonał znakomitą pracę i uzyskał rozgłos poza granicami Niemiec. Nie mogę się doczekać by zostać częścią tego klubu od nowego sezonu i mam nadzieję, że jako zawodnicy będziemy mogli doświadczyć atmosfery stadionu z kibicami na trybunach - powiedział Wszołek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (177)

+dodaj komentarz
krzysiek - 06.06.2021 / 19:28, *.play-internet.pl

to czyja to właściwie wina, że LEGIA na prawej stronie nie będzie miała ani Vesowicza ani Wszołka ? Dziękujemy dyrektorze sportowy. Świetna robota!

odpowiedz
Filip1205 - 06.06.2021 / 11:57, *.chello.pl

Największy błąd Kucharskiego. Mogliśmy go spokojnie zatrzymać :/

odpowiedz
Benedykt - 04.06.2021 / 19:47, *.chello.pl

Gdzie te TRANSFERY!!!!!!!

odpowiedz
Piotr - 03.06.2021 / 13:44, *.orange.pl

Prosta matematyka, drużyna Legii to 24 odeszło 9 przyszedł 1 , a więc 24-9+1 = 14 Czyli jest 3 rezerwowych
A niech po ME odejdzie jeszcze Czech , Chorwat i Serb czyli mamy 11 + rezerwy

odpowiedz
Normalny człowiek - 03.06.2021 / 08:33, *.t-mobile.pl

Piłkarsko: ponad przecietny. Strata dla Legii
Charakter: brak.

Panowie włodarze: to są te transfery, mające dać Legii miejsce w Europie?

Znowu prezes powie, że sobie nie wyobraża sezonu bez pucharów?
Tutaj od wielu lat nie potrzeba sobie niczego wyobrażać!

odpowiedz
Rok - 03.06.2021 / 01:43, *.chello.pl

Do wszystkich, którzy pie... o tej Polonii. Ilu grało w Legii piłkarzy z nielubianych klubów? Przyszedł, grał dobrze i nie jeden skakał z radości po jego golach. To nie Kaczorowski. Poszedł i poszedł tyle z jego historii. Swoje zrobił.

odpowiedz
Engel - 03.06.2021 / 00:30, *.centertel.pl

I taki z niego Legionista. Niech spada. I dobrze minę miał kwaśna zawsze.

odpowiedz
Ahujjjjjaaaaaajaaa - 02.06.2021 / 22:40, *.centertel.pl

Panowie spiewamy ...trenujemy piosenke ...nie poddawaj sie .... nic sie nie stalo .... i tak w kòłko ...

odpowiedz
KSP - 02.06.2021 / 22:19, *.plus.pl

Panowie nie ma co sie denerwować,najemnik i tylko tyle,dla 99% kopaczy tylko haiz się liczy

odpowiedz
Witosław - 02.06.2021 / 21:32, *.play-internet.pl

Legia złożyła mu ofertę w listopadzie z podwyżką!A ja myślałem że u niego duża obniżka bo rezerwowy.W kwietniu jeszcze więcej mu dawali(chyba ich poje...ło) ale z polnisty nie będzie Legionisty.Wypier.alaj najemniku do szwablandii.Jak powiedział Arek Malarz Legionistą się jest a nie bywa.

odpowiedz
gazza - 02.06.2021 / 18:51, *.inetia.pl

Ludzie - opamiętajcie się ! Nie zbudujemy wielkiej Legii opierając się na takich miernotach jak Wszołek ! W Legii za Okuki czy Wójcika Wszołek byłby wiecznym rezerwowym !

odpowiedz
Marcin - Ursus - 02.06.2021 / 16:10, *.as13285.net

Wielka strata dla Legii,jeden z najlepszych zawodnikow Ekstraklasy,w Legii przez Michniewicza kompletnie NIE DOCENIONY.znowu tracimy najlepszych zawodnikow i z pucharow jak co roku bedzie lipa.Naprawde czas na zmiane Dariusza Mioduskiego,kudlaty kup sobie inny klub.

odpowiedz
mkp - 02.06.2021 / 14:48, *.79.35

Brawo Radosław Kucharski... Miało być wiele transferów na początku okienka, jest jeden i Wszołek, którego można było śmiało zatrzymać. Mozna Wszołka lubic lub nie ale to klasowy zawodnik, na pewno by się przydał.

odpowiedz
Hanys - 02.06.2021 / 13:04, *.orange.pl

Nich wyp....la poza kilkoma dobrymi meczami, to ogólnie porażka!!!! Płaczek, dzieciak, ciągle obrażony !!!

odpowiedz
filand - 02.06.2021 / 12:03, *.t-mobile.pl

Był z Polonia Warszawa....I pozostał mentalnie polonistą...
Przeciwieństwo Dowhania czy Kiełbowicza....

odpowiedz
Egon - 02.06.2021 / 10:35, *.centertel.pl

Pogra tam czy nie to mniej istotne ważne ile tam zarobi w ciągu roku już coraz mniej rozumiem tych piłkarzy szczególnie naszych zamiast powalczyć w europejskich pucharach to idą byle gdzie.Wszołek w Legii się odbudował grając w mistrzu kraju zwrócił na siebie uwagę i po części to też wina klubu że w taki sposób odchodzi ale widocznie chciał jeszcze raz spróbować sił za granicą i trzeba to uszanować.
Klawo jak cholera

odpowiedz
Ignac - 02.06.2021 / 10:26, *.t-mobile.pl

Dobrze, że chociaż do Berlina wschodniego

odpowiedz
Jimmy L - 02.06.2021 / 09:58, *.centertel.pl

Jak by miał parcie żeby zostać, to by został. A tak to aufwiedersehen. Dużo tam nie pograsz.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.06.2021 / 09:49, *.centertel.pl

Ciągłe, ogromne zmiany ,,w stajni,, są dobre, gdy się ma ,,na oku,, dobrej klasy, nowe ogiery, i gdy są środki na ich zakup. Skoro mają przyjść lepsi zawodnicy, a tak zapewniał właściciel po zakończeniu sezonu - ,,Mamy najlepszy skład za mojej kadencji, będziemy jeszcze mocniejsi,, to na pewno tak będzie. Bo przecież ,,Mamy dobry zarząd, klub rośnie w siłę, a kibice są coraz bardziej zadowoleni,,.

odpowiedz
lol - 02.06.2021 / 09:46, *.amazonaws.com

z Bogiem

odpowiedz
Robert Szenfeld - 02.06.2021 / 09:07, *.landirenzo.pl

Zaraz po przyjściu był kozak, miał ciąg na bramkę , szybki i zdecydowany . Ostatnio jak dobiegał przed bramke to kombinował komu oddać ... Mimo wszystko, trochę pomógł chłop trzeba przyznać i na boisku się raczej nie obijał . Niech idzie skoro chce posiedzieć na ławie .

odpowiedz
dejne3 - 02.06.2021 / 08:54, *.plus.pl

Tak zwlekał, tak kręcił nie po drodze było mu z Legią, ma swoje miejsce w Unionie.Za rok mu będzie bliżej do kartofli ,po heblowaniu ławy, żegnaj gościu ze skwaszoną miną

odpowiedz
Jano - 02.06.2021 / 08:46, *.orange.pl

Dawno było wiadomo że odejdzie bo nawet nasz trenejro już go na ławce posadził bo chyba wiedział że w niego już nie warto inwestować

odpowiedz
Jurek - 02.06.2021 / 08:36, *.net.pl

Przyjemnego grania ławy…

odpowiedz
Marcos - 02.06.2021 / 08:11, *.com.pl

Przychodził tu z myślą o tym by wypromować się i znaleźć lepszy klub. Chciał przez Legię trafić do reprezentacji. Prawda jest taka, że grał piach przez ostatnie miesiące.
Taki był dobry, że w Anglii nikt przez kilka miesięcy nie chciał wolnego zawodnika. Teraz trafili się Niemcy a mógł znowu kilka miesięcy szukać.

odpowiedz
Adson 78 - 02.06.2021 / 07:47, *.plus.pl

Krzyż ci na drogę polonistów abyś kuźwa grzał ławę ale pewnie i tak to masz w dupie jak Grosicki bo liczy się chajs

odpowiedz
Leo - 02.06.2021 / 07:24, *.79.32

Won, nieudaczniku i polonistó

odpowiedz
starszy - 02.06.2021 / 05:41, *.plus.pl

Dzięki za wszystko i powodzenia !

odpowiedz
oLaf - 02.06.2021 / 00:36, *.vectranet.pl

to jest śmieszne: "ostatnich latach Union wykonał znakomitą pracę i uzyskał rozgłos poza granicami Niemiec" - poza granicami???? z czym??? przecież to no-name! : )

Wszołek dobry był rok temu aczkolwiek coraz słąbszy ostatnio... szkoda, że odchodzi ale za przeciąganie w nieskończoność - nie wracaj.

odpowiedz
Cult King Warsaw - 02.06.2021 / 00:34, *.57.61

COŚ TU NIE GRA....kucharskiout!

odpowiedz
Farme(L) - 01.06.2021 / 23:33, *.virginm.net

Jeśli prawdą jest to co piszą na wp.pl to Wszołek dostał ofertę z podwyżką już w listopadzie ale zwlekał i odrzucił. Dostał kolejną w kwietniu ale przeciągał do dziś, bo liczył na lepszą ofertę z zagranicy. Wiec jeśli tak było to klub próbował zatrzymać Wszołka, choć niewątpliwie za wszelką cenę, bo ograniczenia są i to spore.
Rozumiem natomiast ten jego wyskok w Canal+. Był wkur..., że nie gra, bo oczekiwał lepszej ofert z zagranicy a nie dlatego, że Legia mu nie dała kontraktu czy minut, by udowodnić, że jest dobrym zawodnikiem i chce grać przy Ł3.
Wywiad w C+ to tylko wylanie żalu, ale nie dlatego by tu zostać tylko by stąd super...olić.
Chcesz zarabiać więcej ok, ale nie pluj na klub by zdobyć większy kontrakt w Reichu.
Także Pawle zarabiaj i nie wracaj więcej!
Jeśli prawdą jest to co napisali na wp.

odpowiedz
KN - 01.06.2021 / 23:32, *.play-internet.pl

Dziękuję Panie Pawle za grę dla Legii, super sprinty, dośrodkowania, asysty i bramki. Przerastał Pan tutejszą ligę swoimi umiejętnościami i życzę Panu sukcesów w nowym klubie w Berlinie.

odpowiedz
Zu(L)us - 01.06.2021 / 23:30, *.centertel.pl

Wszołek weź dobry "hebel:

odpowiedz
Mrok - 01.06.2021 / 23:04, *.chello.pl

Ci co spierali się jeszcze parę tygodni temu, że strata Wszołka to nie będzie nic wielkiego bo jest przecież Vesovic teraz mogą wreszcie na własne oczy ocenić skuteczność polityki transferowej gołodupca Mioduskiego. Nie ma ani Wszołka ani Vesovica.
Po raz czwarty z rzędu rozp... drużynę na miesiąc przed eliminacjami a budować zaczniemy na tydzień przed pierwszym meczem. Nowa świecka tradycja Legii podparta mottem Mioduskiego - nie ryzykuję a zamiast szampana piję Sowietskoje Igristoje w butelce po Dom Perignon.

odpowiedz
Wolfik - 01.06.2021 / 22:56, *.mm.pl

I tak oto na prawej flance został (jeszcze) Juranović, którego po Euro już pewnie nie zobaczymy. "Strategia" to słowo klucz w firmie o nazwie Legia. Gratulacje dla właściciela i całego pionu sportowego.

Jak to było...naszym celem jest LE??? To zakrawa na kpinę.

odpowiedz
Wojtek86 - 01.06.2021 / 22:34, *.net.pl

Z Bogiem Pawle.

odpowiedz
olew - 01.06.2021 / 22:23, *.vectranet.pl

Podziękowania oraz życzenia dobrej gry i godziwego zarobku ! Ale żalu nie potrafię wzbudzić, w składzie mamy lepszych grajków, pewnie dlatego...

odpowiedz
Roma - 01.06.2021 / 22:16, *.lunet.eu

Pozbycie się jednocześnie Vesovicia i Wszołka to jakieś kompletne nieporozumienie. Ale tak już jest : kilkanaście bezsensownych transferów, a jak przypadkiem uda się znaleść piłkarza, a nie kopacza, to niewiele się robi, żeby go zatrzymać. Jak mniejszość tu piszących, transfer Wszołka uważam za jeden z lepszych na przestrzeni ostatnich kilku lat. Dzięki panie Wszołek i powodzenia w Berlinie.

odpowiedz
Anonim - 01.06.2021 / 22:06, *.orange.pl

Marzeniem dla Ciebie będzie ławka

odpowiedz
Confetence league - 01.06.2021 / 22:05, *.plus.pl

Wyjdzie na to że Union się osłabi a Legia wzmocni tym transferem.

odpowiedz
Legia1 - 01.06.2021 / 21:56, *.plus.pl

Ma chłop łeb do piłki i trochę pieniędzy zarobi a i świat pozwiedzać może Anglia Włochy teraz Niemcy.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 01.06.2021 / 21:52, *.plus.pl

Cóż jaka ambicja taki klub.

odpowiedz
Elquatro - 01.06.2021 / 21:43, *.chello.pl

Szedł Aleją Krakowską

odpowiedz
Ryszard S - 01.06.2021 / 21:27, *.02.net

Swoją drogą byle klubina z Bundesligi może płacić 2-3 razy więcej niż mistrz polski...

odpowiedz
Mamut - 01.06.2021 / 21:25, *.t-mobile.pl

Auwiderzejn

odpowiedz
Antyberg - 01.06.2021 / 21:08, *.orange.pl

Mimo wszystko szkoda, że odszedł.

odpowiedz
Esaende - 01.06.2021 / 21:05, *.as13285.net

Powodzenia

odpowiedz
Kryniek76 - 01.06.2021 / 21:04, *.plus.pl

Życie. Najemnicy tak robią. Aczkolwiek parę bramek strzelił kilka asyst miał. Kamyczek dla Kucharskuego. Prawa obrona prawa pomoc środkowy obrońca i rozgrywający natychmiast

odpowiedz
(L)egionowo - 01.06.2021 / 20:32, *.vectranet.pl

Nikt po nim płakać nie będzie.
Niech pokazuje swoje fochy w Rajchu jak będzie rezerwowym, Kosecki czy Duda też byli kozakami a wiadomo jak skończyli.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 01.06.2021 / 20:16, *.chello.pl

Odbudował się za nasze, częściowo spłacił i odszedł. Gracz mocno przeciętny, w wieku, w którym trudno oczekiwać rozwoju. Krzyżyk na drogę.

odpowiedz
wtf - 01.06.2021 / 20:13, *.chello.pl

...a Kucharski dalej czeka na jego odpowiedź czy może ruszył już 4 litery w poszukiwaniu zastępcy?!

odpowiedz
floyd - 01.06.2021 / 20:09, *.chello.pl

Krzyżyk na drogę, paralityk i sfochowana panienka. Co nie zmienia faktu ze kolejny raz podejście klubu żenujące.

odpowiedz
lob - 01.06.2021 / 20:05, *.chello.pl

"Pierwsza propozycja w listopadzie

Z naszych informacji wynika, że pierwszą propozycję przedłużenia umowy od Legii Paweł Wszołek otrzymał w listopadzie. Była ona nieznacznie wyższa od tego, co zawodnik zarabiał do tej pory. Tamtą propozycję Wszołek odrzucił. Jego oczekiwania finansowe były bowiem sporo większe. Poza wynagrodzeniem, zawodnik oczekiwał też określonej kwoty za podpis."
Co mieli paść na kolana i go błagać, żeby został ?
On tylko cały czas czekał na dobrą ofertę z zagranicy i się doczekał..........

odpowiedz
Rozsądek - 01.06.2021 / 20:02, *.chello.pl

Ciekawe, który z szanownych tu kibicow dostajac propozycje pracy w lepszych warunkach za lepsza kase w fajnym miescie zostalby na stanowisku w smiesznej lidze i druzynie ktora byc moze zagra w europejskim pucharze dla kmiotow... ten czlowiek nigdy nie byl legionista a dba jak kazdy rozsadny czlowiek o przyszlosc swoja i swojej rodziny. Wiec dajmy sobie spokoj z wyzywaniem Pana Pawla. Dal z siebie wszystko i skorzystal z mozliwosci awansu zarowno finansowego jak i sportowego. Pozdrawiam i dajcie Panowie i Panie na luz z tym emocjami bo gimnazjalne sprzedawczyk itd jest smieszne. Lepiej grzac lawke w bundeslidze niz w klubie ze smiesznej ligi...

odpowiedz
Maniek - 01.06.2021 / 19:58, *.chello.pl

A tak na marginesiku. Kiedyś padło takie zdanie: "W Legii nie ma zawodnika nie na sprzedaż, jeśli będą oferty satysfakcjonujące obie strony to zawodnika nie będziemy blokować" (może nie dosłownie ale cuś w ten deseń). I tak jest qu.. a zawsze wtedy, kiedy Legia zdobywa tytuł, a później wyprzedaż. Pamiętne słowa, trenera Czerczesowa, jeśli chcecie grać w pucharach, sięgnijcie głębiej do kieszeni. Ot, tyle. Pozdro.

odpowiedz
spasiony - 01.06.2021 / 19:51, *.123.82

Najgorsze jest to, ze Legia ma coraz mniej do zaoferowania by przyciagnac tu co ciekawszych grajkow. Gre w pucharach? Nie. Wysokie kontrakty? Mioduski "racjonalizuje wydatki", wiec nie. Poziom ligi? Ambicje sportowe? Hehe, nie:) Rozwoj, zwlaszcza mlodszych pilkarzy? Patrzac na przygody naszych grajkow po opuszczeniu Legii Mioduskiego, raczej nie. Wiec jak mozna tu kogos zachecic? Moze Muzeum Wojska Polskiego albo Lazienki?

odpowiedz
tommy - 01.06.2021 / 19:49, *.249.78

polonisto! nigdy nie bedziesz Legionistą

odpowiedz
MAKEN - 01.06.2021 / 19:36, *.151.165

ALE teraz będzie budowa zespołu. I znowu obciach w pucharach. Brak stabilizacji składu po zdobyciu MP. I brak wzmocnień. Może trzeba szukać w piłkarzy w 1 lidze? W Radomiaku jest Kozak.

odpowiedz
Łukasz - 01.06.2021 / 19:19, *.mm.pl

Legia się wzmacnia. Odszedł Veso, teraz Wszołek, a po Mistrzostwach Europy puszczą Juranovicia i na prawej stronie zrobi się pusto. Było to do przewidzenia

odpowiedz
Pili - 01.06.2021 / 19:19, *.t-mobile.pl

Brawa dla zarządu!! I powodzenia dla Pawła!

odpowiedz
P - 01.06.2021 / 19:10, *.plus.pl

Kolejny raz bedzie wracał z podkulonym ogonem. Nastepny przystanek Pogoń Szczecin.

odpowiedz
Konrad1976 - 01.06.2021 / 19:03, *.plus.pl

Według mnie jeden z lepszych transferów ostatnich lat.niestety w Legii niedoceniany.Jeszcze za nim zatesknimy...

odpowiedz
Farme(L) - 01.06.2021 / 18:58, *.virginm.net

No i saga z cyklu Wszołek zakończona. Dzięki za wszystko i pa!
Teraz czas znaleźć zastępstwo wiec Radku rozwijaj tapetę i jedziesz!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.06.2021 / 18:57, *.centertel.pl

Przynajmniej jakiś (były co prawda) zawodnik Legii, pogra w pucharach...

odpowiedz
jo - 01.06.2021 / 18:56, *.centertel.pl

Kij ma dwa końce. Miodek zamiast zabezpieczyć to co ma po raz kolejny wypuszcza za darmo zawodnika o znacznej jak na nasze warunki wartości... Zamiast negocjować wcześniej czekał... i się doczekał. Wstyd tak traktować zawodników od lat i trwonić pieniądze.

odpowiedz
Władeczek - 01.06.2021 / 18:55, *.vectranet.pl

Poszedł stąd ty bamboryło! Faken.

odpowiedz
Wiem co mówię - 01.06.2021 / 18:54, *.chello.pl

Zrobiłbym tak samo

odpowiedz
Viks - 01.06.2021 / 18:53, *.play-internet.pl

Popatrzcie że klub utrzymuje takie różne Valencie, które w champioship zagrały 0.5h, a pozbywa się lekką ręką zawodnika który w tej samej lidze miał kilka tyś godzin. Może zobaczycie umiejętności i profesjonalizm.

odpowiedz
:) - 01.06.2021 / 18:52, *.chello.pl

Powodzenia, dzięki za grę u nas!

odpowiedz
Wawa - 01.06.2021 / 18:39, *.chello.pl

Buchaaaa Wszołek jesteś cieki jak sik pająka
Wrócisz z podkulonym ogonkiem

odpowiedz
Alex Bielany - 01.06.2021 / 18:35, *.chello.pl

Na tych skrzydlach z ruchaczem i kołkiem poleca wprost do drugiej ligi

odpowiedz
Darek - 01.06.2021 / 18:35, *.chello.pl

No i krzyż na drogę.
Ciekawe czy nasz zarząd wyciagnie wnioski z tej sytuacji?
Czy obecna sytuacja czegoś ich nauczy na przyszłość?
Czekamy na to kto do nas przyjdzie.Jak przydzie ogór to bedziemy cały czas stękać na to,że klub nie przedłużył kontraktu z Wszołkiem.Tak jak stękaliśmy gdy odszedł Radovic czy Ofoe.Jak przyjdzie ktoś dobry to szybko zapomnimy o Wszołku.

odpowiedz
zaba285 - 01.06.2021 / 18:34, *.116.118

nie rozumiem oburzenia w komentarzach. nigdy nie twierdził, że kocha nasz klub i będzie tutaj do końca życia. przyszedł do nas i był realnym wzmocnieniem. zamiast podziękowań zaczęła się jazda po człowieku, bo postanowił zmienić pracę. to jest biznes, a on był pracownikiem. i przez większość czasu pracował dobrze...

odpowiedz
bronek49 - 01.06.2021 / 18:34, *.chello.pl

niech spada w ostatnim sezonie nic dobrego nie wnosił

odpowiedz
gazza - 01.06.2021 / 18:34, *.inetia.pl

I gitara , płaczek poszedł za kasiorą do niemiec i tam będzie grzał ławę.
Legia to nie klub dla miernot !

odpowiedz
Rytm - 01.06.2021 / 18:26, *.centertel.pl

Brawo Mioduski nieudaczniku.

odpowiedz
lucho_83 - 01.06.2021 / 18:21, *.chello.pl

Mistrz Polski nie jest w stanie rywalizować finansowo z przeciętnym niemieckim klubem....dramat!!!!

odpowiedz
Wypad judaszu - 01.06.2021 / 18:19, *.centertel.pl

Nie podoba się to wypierniczaj grzać lawe

odpowiedz
Juri - 01.06.2021 / 18:18, *.inetia.pl

Dzięki za grę i powodzenia.
Zostańcie z Unionem drugą Polską Borussią.

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 01.06.2021 / 18:17, *.centertel.pl

Wstyd i kompromitacja Prezesa
Nie oceniam CZY On był nam potrzebny czy nie.
Legia CHCIAŁA z nim przedłużyć kontrakt. Zaczynając rozmowy ... w maju.
Klub leciał z nim w kulki to i On poleciał z klubem
Takie rzeczy załatwia się w grudniu czyli więcej niż pół roku przed wygaśnięciem kontraktu a nie w maju czyli miesiąc przed
Odkąd trener zacząl go sadzać na ławce wiedziałem, że tak będzie. Nikt nie jest więksxy niż klub ale tak czołgać gościa to nożna jak się ma karty w ręku lub jak sìę chce go pozbyć. Ale robić takie rzeczy w czasie kiedy facet ma karty w ręku i podpisać kontrakt z kim chce to dno.
Odbudowany piłkarz odchodzi z darmo
To jest po prostu żałosne
Z takim zarządzaniem zawsze będziemy w czarnej ...

odpowiedz
Sebo(L) - 01.06.2021 / 18:17, *.master.pl

Wszołek to kolejny zwodnik,który opuszcza szeregi Legii.Transferów Z klubu jak widać jest mnóstwo z kolei DO klubu w zasadzie nie ma wogóle ,poza Abu Hanną. Ba nie słychać nawet kolejnych kandydatów do przyjścia.Bogusz,Cektas,Emreli,Gould ,Heister czy nawet Kądzior wydają się być najzwyklejszymi plotkami i spekulacjami. Od momentu zobycia przez Legię MP mija 3 tydzień a o transferach cisza. Później wszyscy się dziwią z Mioduskim na czele jak to możliwe,że Legia odpada z jakimiś ogórasami z Luksemburga,Mołdawii,Kazachstanu czy Azerbejdżanu.Odpada bo klub zarządzany jest w iście amatorski sposób przez wspomnianego Mioduskiego.Ten facet od 4 lat niczego się nie nauczył.

odpowiedz
wypad polonisto - 01.06.2021 / 18:13, *.mm.pl

jw

odpowiedz
ChLopow - 01.06.2021 / 18:08, *.orange.pl

Brawo pudel w tym roku to i CFC bedzie za wysoko dla Nas niestety a co dopiero pisanie o LM albo LE

odpowiedz
pawcio - 01.06.2021 / 17:58, *.135.71

Wróci z podkulonym ogonem......do Poloni Warszawa

odpowiedz
HW - 01.06.2021 / 17:57, *.orange.pl

Za pol roku plock albo mielec

odpowiedz
Roger_1916 - 01.06.2021 / 17:50, *.chello.pl

Dzięki za 2 lata u nas, ale nikt za Tobą tęsknić nie będzie. Gwiazdorzyłeś i tyle (foch na trenera za zmianę po 45 min, skandaliczny wywiad w C+ gdy płakałeś jak to jesteś niesprawiedliwie traktowany - a potem wycofywałeś się ze swoich słów). U nas grzałeś ławę bo jest Juranović, a w Unionie też raczej będziesz wchodził z ławki. Ale pewnie kasa lepsza ;) Zamiast walczyć o mistrzostwa, wybrałeś środek tabeli w Niemczech. Za 5 lat nikt nie będzie pamiętał, że taki Wszołek grał kiedyś w Legii. W siną dal kopaczu.

odpowiedz
Antek - 01.06.2021 / 17:50, *.246.2

9 odeszło 1 przyszedł a mecze el. LM zaraz się zaczną...pełna profeska

odpowiedz
Nopar - 01.06.2021 / 17:43, *.plus.pl

Czy tu piszą kibice Legii Warszawa?
Czy jakieś popirdułki kibicujące odchodzącym- z obojętnie jakiego powodu- piłkarzom?

odpowiedz
L - 01.06.2021 / 17:38, *.tpnet.pl

Generalnie to jest taki typowy piłkarzyk-pajacyk. Jakby poszedł do francuskiej czy hiszpańskiej to by mówił że to było zawsze jego marzenie. Najpierw mówił że daje z siebie 100% a potem widzieliśmy jego reakcję po odpadnięciu z pucharu. Nie potrzebujemy takich piłkarzy którzy mają wywalone i granie w Legii traktują jak sposób na zarabianie pieniędzy. Juranović go wciąga jedną dziurką w nosie i to jak ma gorszy dzień. Kolejny grajek bez historii...

odpowiedz
atmosferic - 01.06.2021 / 17:35, *.orange.pl

Niech odchodzi - napewno zawodnik ktorego latwo zastapic - mial slabe liczby a uwazal sie za nie wiadomo kogo i ze niewiadomo co mu sie nalezy.
W ogole co to za skrzydlowy co kiwac nie umie, dla mnie to jest jakies nieporozumienie.

odpowiedz
bep - 01.06.2021 / 17:31, *.chello.pl

Udowodnil calkowity brak ambicji, wielki gwiazdor z koziej dupy.

odpowiedz
:) - 01.06.2021 / 17:27, *.plus.pl

Niech idzie i tak by grzał ławę więc co za różnica tu czy w Berlinie.

odpowiedz
Polonusie - 01.06.2021 / 17:24, *.chello.pl

Wypie......!

odpowiedz
Gość niedzielny - 01.06.2021 / 17:20, *.centertel.pl

BRAVO ZARZĄD ????????????TO JEST CYRK NA KÓŁKACH

odpowiedz
grzesiek - 01.06.2021 / 17:19, *.centertel.pl

Brawo Paweł za to jak cie potraktował klub zrobilbym to samo.

odpowiedz