fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia - Krasnodar

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

O godzinie 14 na boisku Jebel Ali Sports Center odbędzie się sparing Legii z rosyjską drużyną FK Krasnodar. Szczegółowe bieżące informacje na temat przeciwnika znajdziecie tutaj.



Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! z Dubaju.

Kursy na mecz z Fortunie
Kurs na wygraną Legii wynosi 2,76, a na zwycięstwo Rosjan 2,20. Legioniści raz w historii grali z FK Krasnodarem. W sparingu rozegranym w Hiszpanii zremisowali 1-1. W Fortunie można obstawiać ile bramek lub wytypować dokładny wynik tego starcia.
Oficjalny sponsor Legii Warszawa przygotował specjalną ofertę dla nowych graczy: Pierwszy zakład do 200 PLN bez ryzyka, bonus od pierwszego depozytu aż 2000 PLN + 20 PLN bonusu a rejestrację. Szczegóły oferty

TRANSMISJA TV
Transmisję z pierwszej połowy meczu przeprowadzi stacja TVP Sport. Całe spotkanie dostępne będzie natomiast w internecie na sport.tvp.pl oraz na kanałach facebooku TVP Sport.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Krzeszczu - 21.01.2021 / 15:35, *.bredband2.com

Przyznam, i przyznam szczerze, ze druga polowa jest naprawde fajna.

odpowiedz
Tagi - 21.01.2021 / 14:57, *.vectranet.pl

Wiem że to przygotowania , ... ale gra wygląda żałośnie :(
Nie widzę ŻADNEJ różnicy w porównaniu do gry na jesieni.

odpowiedz
Macie tą kolkę jeszcze? - 21.01.2021 / 14:48, *.inetia.pl

Valencia nie umie podać bez przyjęcia. Ciągle tyłem do bramki, traci wszystko. Podania na boki zamiast wejść w/pod pole karne. Za wolny w każdym aspekcie. O technice nie wspominając. A mimo to ktoś w Legii konsekwentnie na niego stawia. Pytam się... PO CH*J?

odpowiedz
OIF - 21.01.2021 / 14:44, *.orange.pl

Gargamel i Valencia to tragedia, zero pomysłu, podanie do Boruca i Boruc niech się martwi co dalej

odpowiedz
zHagi - 21.01.2021 / 14:29, *.glasoperator.nl

No i pytam gdzie ta transmisja? Na stronie TVP nic się nie włącza, i na Fejsie tak samo!
Naprawdę wspaniałe!

odpowiedz
Krzeszczu - 21.01.2021 / 14:09, *.bredband2.com

Velencia, poza opalenizna, totalnie niewidoczny....

odpowiedz
(Л) - 21.01.2021 / 12:55, *.chello.pl

Легия - вперёд!

odpowiedz