Paulo Sousa z prawej - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
REKLAMA

Nowy selekcjoner odwiedził stadion Legii

źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

W czwartek rano stadion Legii Warszawa odwiedził nowy selekcjoner reprezentacji Polski, Paulo Sousa. To właśnie przy Łazienkowskiej 28 marca w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze, Polacy zagrają z Andorą.

Portugalski trener, wraz ze swoim sztabem, dokonał oficjalnej wizytacji stadionu. Sprawdził infrastrukturę treningową, a więc boczne boiska oraz główną płytę. Dokonał także przeglądu strefy pierwszej drużyny, na którą składają się szatnie, siłownia, gabinety odnowy biologicznej, czy jadalnia. Na wszystkie pytania Paulo Sousy odpowiadał dyrektor stadionu, Łukasz Lipiec.

fot. Janusz Partyka / Legia.com
fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
Tony⚽️Montana - 30.01.2021 / 02:17, *.50.79

I dobrze że nasz stadion odwiedził,ponoć mówił że chciałby poczuć magiczná atmosfere meczu ligowego Legii,I obiecał że bédzie na każdym meczu Legii w Warszawie✨

odpowiedz
ed - 29.01.2021 / 14:23, *.vectranet.pl

No przecież był Sa Pinto. Także zostać trenerem to może zostać każdy ale efekty ciągle takie same..

odpowiedz
biaLy - 29.01.2021 / 03:10, *.chello.pl

A ja się pytam dlaczego taki trener z zachodu jak Paulo Sousa nie może zostać trenerem Legii tylko kolejna polska "myśl" szkoleniowa?

odpowiedz
Pacz - 28.01.2021 / 13:46, *.t-mobile.pl

Podobno mówił, że nie podoba mu się puste pole pod stadionem i pytał kiedy tu będą boiska treningowe. Musieli mu tłumaczyć, że tam w krzakach jest strzelnica, która nie chce się wynieść i dlatego sprawa boisk się przeciąga.

odpowiedz
Alex Bielany - 28.01.2021 / 12:24, *.chello.pl

Odwiedził stadion? Koorwa, to znaczy ze tylko ściany, puste krzesła i trawa ma wartość, piłkarze sie raczej nie nadają do repy. Kogo niby miał by powołać? Przecież nie jędze czy wieteske
Obecnie jedynie Kapustka ewentualnie by sie nadal

odpowiedz
Bezimienny - 28.01.2021 / 11:59, *.cyfrowypolsat.pl

Lepszy trener się ne trafi niż Michniewicz i trzeba się cieszyć żę chciał przyjść i ratować łajbę, ktora tonie

odpowiedz
ma(L)bork - 28.01.2021 / 11:03, *.113.228

hmm.. Michniewicz podzieli los Brzęczka?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 28.01.2021 / 11:01, *.247.253

Trzeba było po jego wejściu zamknąć bramy stadionu i już go nie wypuszczać ;-)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.