fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Transmisja meczu Legia - Futsal Szczecin

Woytek - Wiadomość archiwalna

O godzinie 14:00 w hali OSiR Włochy futsaliści Legii zmierzą się z drużyną Futsal Szczecin w ramach rozgrywek I ligi. Po 14. kolejkach "Wojskowi" zajmują 2. miejsce w tabeli ze stratą 1 punktu do AZS UG Gdańsk. Drużyna ze Szczecina znajduje się na drugim biegunie z zaledwie dwoma zwycięstwami w tym sezonie. Transmisja dostępna jest na facebook Legia Futsal.Zapowiedź meczu Legia - Futsal Szczecin


Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Arek - 31.01.2021 / 12:29, *.tpnet.pl

A ja kocham tanie wina!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.