Legia - Futsal Oborniki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Futsal Oborniki 1-1 Legia Warszawa

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 18. kolejki i ligi futsalu Legia Warszawa zremisowała 1-1 z drużyną Futsal Oborniki. Wszystkie bramki padły do przerwy.

W Obornikach w barwach Legii nie mógł wystąpić pauzujący za żółte kartki Mateusz Gliński. Najbliższy mecz legioniści rozegrają w niedzielę, 14 lutego o godzinie 14:00 z Futbalo Białystok.

Po niezbyt udanym początku pierwszej połowy, legioniści szybko pozbierali się i uzyskali optyczną przewagę. Bardzo dobrą sytuację miał Rafał Polakowski, który oddał strzał z prawej strony z bliskiej odległości, ale świetną interwencją popisał się Daniel Szepczyński. Gościom udało się doprowadzić do wyrównania w 12. minucie. Krzysztof Jarosz zagrał piętką, strzał oddał Michał Szymczak, a Mateusz Olczak z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki. Warto zaznaczyć, że głównie bardzo dobrej postawie bramkarza gospodarze zawdzięczają korzystny rezultat w tej części gry.

W drugiej połowie legioniści nie zwalniali tempa. Efektowną przewrotką popisał się Polakowski, ale uderzył niecelnie. Sporo szczęścia mieli gospodarze w tej części spotkania, ale to zdecydowanie był dzień ich bramkarza. Najlepszą okazję legioniści zaprzepaścili w 33. minucie gry, kiedy po szybkim ataku i dograniu z prawej strony do piłki doszedł Mariusz Milewski. Kapitan Legii z bliska, nieatakowany przez nikogo, trafił w słupek, a piłka następnie trafiła w bramkarza gospodarzy. W ostatnich minutach do gry obydwu zespołów wkradło się sporo nerwowości. Legioniści do końca próbowali wywalczyć zwycięstwo. Bardzo groźnie uderzał Mariusz Milewski, jednak piłka przeleciała ponad bramką. 20 sekund przed końcem o czas poprosił trener Legii, ale bramki już nie padły.


I liga: Futsal Oborniki 1-1 (1-1) Legia Warszawa
1-0 - 4' Przemysław Michalski (as. Mariusz Sawicki)
1-1 - 12' Mateusz Olczak (as. Michał Szymczak)

Futsal Oborniki: 28. Daniel Szepczyński - 8. Jakub Goździński, 10. Mikołaj Orczykowski, 17. Marcin Antczak, 25. Jacek Sander (k)
Rezerwa: 21. Marek Gonda (br), 5. Mikołaj Wicberger, 19. Dariusz Rychłowski, 77. Przemysław Michalski, 7. Mariusz Sawicki, 9. Jakub Krzyżanowski, 16. Szymon Turostowski
trener: Mikołaj Wicberger, as. Paweł Hoeft

Legia: 88. Adam Świątkowski - 14. Krzysztof Jarosz, 23. Mateusz Olczak, 49. Michał Szymczak, 81. Mariusz Milewski (k)
Rezerwa: 95. Paweł Wysocki (br), 10. Rafał Polakowski, 11. Bartłomiej Świniarski, 17. Buzurgmehr Yusupov, 19. Adam Grzyb, 21. Grzegorz Och, 27. Konrad Rusiecki
trener: Paweł Juchniewicz, as. Mariusz Milewski

żółte kartki: Jakub Goździński - Michał Szymczak, Grzegorz Och

Mecz bez udziału publiczności.

Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
dejne3 - 06.02.2021 / 23:01, *.plus.pl

Gratulacje Panowie tak 3 -mać

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.