fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Rakowem

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa - Wiadomość archiwalna

Nowe ustawienie, dobra gra, dobry wynik - zespół Legii prezentował się lepiej na tle Rakowa Częstochowa i zasłużenie wywalczył trzy punkty. "Wojskowi" oddali 10 celnych strzałów na bramkę rywali. W posiadaniu piłki byli przez 49% czasu. Zdecydowanie częściej atakowali prawą stroną, na której grali Wszołek i Kapustka.

Drużyna Czesława Michniewicza przebiegła w sumie ponad 117 km - o jeden kilometr więcej od Rakowa. Najdłuższy dystans pokonał Bartosz Kapustka. "Kapi" był także najszybszym zawodnikiem na boisku.

Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Gole dla Legii: z akcji z główki ze stałych fragmentów gry samobójcze

fot. Legionisci.com

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Puchar pasztetowej - 07.02.2021 / 13:05, *.chello.pl

Oni potrafią biegać! Niesamowite. Już nie wierzyłem że w meczu zrobią kiedyś wynik podobny do rywala.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.