fot. PZPN
REKLAMA

W piątek losowanie ćwierćfinałów Pucharu Polski

Woytek - Wiadomość archiwalna

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że losowanie par 1/4 finału Fortuna Pucharu Polski odbędzie się w piątek o godzinie 12:00. Mecze tej fazy zaplanowane są na 3 marca.



Do tej pory awans uzyskały drużyny Legii Warszawa, Piasta Gliwice, Rakowa Częstochowa, Puszcza Niepołomice, Cracovia, Chojniczanka Chojnice, Lech Poznań.

Do rozegrania pozostało jeszcze jedno spotkanie: Arka Gdynia - Górnik Łęczna

Puchar Polski 2020/21


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Wie(L) un - 12.02.2021 / 10:57, *.18.56

Dawać tych co mają k... A dość hehe bez pucharów środek tabeli tam jest miejsce wronek

odpowiedz
Kibol - 12.02.2021 / 09:18, *.chello.pl

Jakas transmisja?

odpowiedz
(L) uz - 11.02.2021 / 23:47, *.inetia.pl

Kogo wylosujemy nie ma znaczenia.Czas dokończyć dzieła i zgarnąć w tym roku jubileuszowy 20 PP. A jak łach dojdzie do finału to co robićj, posunięcie ich na oczach całej Polski będzie bardziej smakowało. Żeby można było powiedzieć "cała Polska widziała". Starsi kibicujący wiedzą o co chodzi.

odpowiedz
Legia w sercu, Lech w d.upie - 11.02.2021 / 23:30, *.chello.pl

Dawać Puszczę,k..!
;-)

odpowiedz
Hugon - 11.02.2021 / 23:26, *.vectranet.pl

2 Legionistów byłych nie strzeliło gola łachowi

odpowiedz
K - 11.02.2021 / 23:20, *.chello.pl

Tak jak Radomiak spier@%#€ł rzuty karne to maestria!
Prowadząc 2:0 w karnych przerżnąć 3:4 to trzeba się postarać i to dobrze.
A mogli zakończyć sezon łachowi...

odpowiedz
Yeti - 11.02.2021 / 23:14, *.vectranet.pl

Radomiak to jednak frajerzy...

odpowiedz
Kibic L - 11.02.2021 / 22:45, *.tpnet.pl

Jak finał odbędzie się z kibicami to pod względem kibicowskim będzie to porażka...

odpowiedz
Szelka - 11.02.2021 / 20:40, *.chello.pl

Mecz z Chojniczanką na Łazienkowskiej? Dlaczego nie!

odpowiedz
SF - 11.02.2021 / 20:12, *.tpnet.pl

@ Piasek: Jak najbardziej a Leszka powinien wyeliminowac bo nie gra dobrze.
Zobaczymy !!!

odpowiedz
SF - 11.02.2021 / 20:05, *.tpnet.pl

Radomiak - LEGIA ! Oby sie spelnilo !!!

odpowiedz
Bałtyk klubem Gdyni.... - 11.02.2021 / 19:39, *.plus.pl

... i zdobywcą Wojewódzkiego PP w 2022 roku(będzie)

odpowiedz
oLaf - 11.02.2021 / 19:32, *.vectranet.pl

też chcę dolosowania Radomiaka! : ))

odpowiedz
PAB(L) O - 11.02.2021 / 19:26, *.mm.pl

Radomiak!

odpowiedz
PedroSc - 11.02.2021 / 19:13, *.chello.pl

Jak ARGA to chyba KDYNIA powinno być :)

odpowiedz
P - 11.02.2021 / 19:04, *.play-internet.pl

Mocno Radomiak !!!

odpowiedz