REKLAMA

Piast Gliwice rywalem Legii w 1/4 finału Pucharu Polski

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Piast Gliwice będzie rywalem Legii Warszawa w 1/4 finału Pucharu Polski. Mecz odbędzie się w Warszawie. Spotkania tej fazy zostaną rozegrane na początku marca. Droga Piasta do ćwierćfinału nie była łatwa. W pierwszym swoim meczu zmierzyli się ze Stalą Mielec. Wygrali dopiero po serii rzutów karnych (1-1, k. 4-3). Później zagrali na wyjeździe z Pogonią Szczecin, którą pokonali 2-1.

Pary 1/4 finału:
Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia / Górnik Łęczna
Chojniczanka Chojnice - Cracovia
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Lech Poznań - Raków Częstochowa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
PLK - 12.02.2021 / 23:03, *.cyfrowypolsat.pl

QRVA MAĆ!!!! Banda płaczków!!!! Skończcie beczeć bo wstyd!!!!

odpowiedz
miron - 12.02.2021 / 22:03, *.jmdi.pl

No to teraz bez napastnika będzie trudno bo wątpię żeby kogoś dokupili.

odpowiedz
markus - 12.02.2021 / 20:07, *.t-mobile.pl

Piast jest w formie to nie znaczy że ma nie przegrać I odpaść

odpowiedz
Obcy - 12.02.2021 / 18:47, *.t-mobile.pl

I może być już po pucharze. Piast jest w formie.

odpowiedz
(L) uz - 12.02.2021 / 17:55, *.inetia.pl

Dobre losowanie, całe szczęście że nie ma już takich potentatów jak Stal Mielec i Podbeskidzie. Z Piastem wygramy na luzie 1-0, 2-1 albo 3-2 :)

odpowiedz
Świstak666 - 12.02.2021 / 16:30, *.chello.pl

Najgorsze losowanie z możliwych...ale jeśli chcemy zdobyć puchar to trzeba i Piastów gonić ;) druga para Lech vs Rakun ten mocna, a z pozostałych wejdą 2 dziady do półfinałów.

odpowiedz
SF - 12.02.2021 / 16:26, *.tpnet.pl

Z Rakowem Lech bedzie mial ciezko bo rownie dobrze mogl odpasc wczoraj !!

odpowiedz
bat - 12.02.2021 / 15:40, *.orange.pl

Nie ma się co cieszyć. Pekhart wyeliminowany z gry. Nie będzie napastnika. Nie będzie goli i załatwią nas samym Świerczokiem. Oby nie!

odpowiedz
Olo - 12.02.2021 / 14:20, *.chello.pl

Dziwne, że nie najsłabszy przeciwnik dla Legii, jak zawsze w losowaniu PP, tylko prawie najsłabszy...

odpowiedz
Wolfik - 12.02.2021 / 14:17, *.mm.pl

Mój typ się sprawdził. Zawsze fajnie dowalić znajomym :)

odpowiedz
Władeczek - 12.02.2021 / 14:04, *.netfala.pl

Luzik faken, objedziemy ich smalcem i kiszonym ogórkiem faken.

odpowiedz
Roen - 12.02.2021 / 13:49, *.t-mobile.pl

Piast jest nieźle przygotowany do rozgrywek, szczególnie jak się go porówna z pozostałymi asami ekstraklasy...

odpowiedz
Pablo33 - 12.02.2021 / 12:42, *.ziggo.nl

Dwa ostatnie mecze mogły by być półfinałem.

odpowiedz
Marian - 12.02.2021 / 12:21, *.zus.pl

a sędzią meczu Marciniak

odpowiedz
Ding - 12.02.2021 / 12:17, *.play-internet.pl

To po ilu latach mecz Legii w PP przy Ł3?

odpowiedz
Krzych - 12.02.2021 / 12:13, *.t-mobile.pl

Pięknie ustawione losowanie ????

odpowiedz
GCW - 12.02.2021 / 12:11, *.com.pl

Jedziemy z hanysami!!!

odpowiedz
sks - 12.02.2021 / 12:11, *.mm.pl

Puszcza-Górnik Łęczna

odpowiedz
20 puchar dla Legii!!!!!!!!! - 12.02.2021 / 12:11, *.194.12

Tak sobie. Piast nam wyjątkowo nie leży, zwłaszcza przy Ł3.

odpowiedz