fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Transmisja meczu Legia - We-Met

Woytek - Wiadomość archiwalna

O godzinie 14:00 futsaliści Legii Warszawa rozegrają kolejny ligowy mecz. Rywalem będzie zespół We-Met Futsal Club Kamienica Królewska, który zajmuje aktualnie 10. miejsce w tabeli. Legia jest na trzeciej pozycji - do wicelidera traci punkt, a do lidera dwa punkty.Poniżej dostępna będzie transmisja z meczu organizowana przez sekcję Legii. Mecz można także oglądać na profilu FB Legia Futsal.Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
szakal - 07.03.2021 / 14:46, *.orange.pl

Mocno Legia !!!

odpowiedz
szakal - 07.03.2021 / 12:10, *.orange.pl

Mocno Legia????

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.