fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Wartą

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Najwyższą notę za mecz z Wartą Poznań przyznaliście Filipowi Mladenoviciowi. Występ Serba oceniliście na 5,3 w skali 1-6. Bardzo dobre noty uzyskali także Bartosz Kapustka i Paweł Wszołek.



W sumie oceniało 757 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,6.

Mladenović 5,3
Kapustka 4,4
Wszołek 4,2
Luquinhas 3,8
Wieteska 3,7
Szabanow 3,6
Slisz 3,5
Juranović 3,5
Andre Martins 3,3
Boruc 3,1
Rafael Lopes 3,1
Pekhart 3,0
Gwilia 2,9

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
bronek49 - 18.03.2021 / 17:39, *.chello.pl

Ślisz zdecydowanie za wysoko

odpowiedz
syrenka - 17.03.2021 / 21:11, *.orange.pl

Legio, dobrze, że jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
do redakcji - 17.03.2021 / 10:08, *.master.pl

w tym roku w walce o mistrzostwo, głównym rywalem Legii jest Pogoń. Czy w meczu z Jagiellonią przypadkiem nie powinni zostać ukarani walkowerem za brak młodzieżowca po czerwonej kartce dla Smolińskiego?

odpowiedz
WSL - 17.03.2021 / 08:44, *.tpnet.pl

P.Wieteska czeka na powolanie we wrzesniu jak bedzie zdecydowanie lepiej gral jak teraz choc widac lekka poprawe ale to za malo !!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 17.03.2021 / 07:00, *.orange.pl

Dlaczego Wieteska nie dostał powołania, skoro ma lepszą notę niż Slisz?

odpowiedz
ZGL - 16.03.2021 / 21:41, *.tpnet.pl

Gwilia najslabszy a P.Trener uwaza ze lepszy i musi grac mimo ze Kibice to widza ! J.Magiera na Trenera !!!

odpowiedz
exsa - 16.03.2021 / 16:39, *.tpnet.pl

Pierwszy gol Boruca bo nie zadnej korekty odnosnie ustawienia wiec jak nie obrona to bramkarz !!!

odpowiedz
Brat - 16.03.2021 / 15:38, *.play-internet.pl

Gwila lepszy od Martinsa bo przytrzymal trochę piłkę A ocena gorsza ale tak jest na forum musi być czarny koń do bicia.

odpowiedz
Prg - 16.03.2021 / 13:39, *.chello.pl

Widzę że wielu tu pseudo znawców widzi winę Boruca przy pierwszej bramce co jest dla mnie dość dziwne bramkarz ustawia się do dośrodkowania, to że piłkarz wart skiksowal no cóż zdarza się

odpowiedz