fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Transmisja meczu Legia - AZS UG

Woytek - Wiadomość archiwalna

O godzinie 20:00 w hali OSiR Bemowo rozpocznie się arcyważny mecz I ligi futsalu pomiędzy Legią Warszawa a AZS-em Uniwersytet Gdański. Po 21 seriach gier "Wojskowi" zajmują 1. miejsce w tabeli z dorobkiem 46 punktów. Gdańszczanie zgromadzili o jeden punkt mniej. Po tym spotkaniu do zakończenia sezonu pozostaną tylko cztery kolejki, a do ekstraklasy bezpośrednio awansuje tylko jedna drużyna.

We wrześniu Legia pokonała na wyjeździe AZS UG 6-2.

Poniżej możecie oglądać transmisję na żywo, streaming dostępny jest także na profilu FB Legia Futsal.

Bieżące informacje o futsalowej Legii, terminarz i tabela -> legionisci.com/futsal


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.