Damian Warchoł - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Olimpia Zambrów 2-1 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 20. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała 1-2 na wyjeździe z Olimpią Zambrów. Podopieczni Tomasza Sokołowskiego zajmują 8. miejsce w tabeli ligowej na jedną kolejkę przed końcem pierwszej części sezonu. W meczu z Olimpią wystąpiło trzech zawodników z szerokiej kadry pierwszej drużyny: Kacper Tobiasz, Kacper Skibicki i Szymon Włodarczyk.

Gospodarze, zajmujący dotąd przedostatnie miejsce w tabeli, objęli prowadzenie w 12. minucie po tym jak piłkę dośrodkowaną z lewego narożnika wykończył szczupakiem z kilku metrów Przemysław Jastrzębski. Na początku drugiej połowy szanse mieli Kwietniewski i Warchoł, ale dwukrotnie bramkarz gospodarzy świetnie interweniował (raz zbił na słupek). W odpowiedzi w słupek trafili gracze Olimpii, a dobitkę fenomenalnie obronił Kacper Tobiasz. W 54. minucie do wyrównania doprowadził Damian Warchoł, który wykorzystał podanie Mikołaja Kwietniewskiego. Kwadrans przed końcem ponownie na prowadzenie wyszła Olimpia i nie oddała go do samego końca.

Za tydzień "Wojskowi" zagrają w Legia Training Center z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

III liga: Olimpia Zambrów 2-1 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 - 12' Przemysław Jastrzębski
1-1 - 54' Damian Warchoł
2-1 - 75' Monir Abdeselam El Handi

Legia II: 59. Kacper Tobiasz - 7. Oskar Wojtysiak, 15. Radosław Pruchnik, 3. Inaki Astiz, 19. Jakub Kwiatkowski (62' 24. Kamil Kurowski) - 21. Mikołaj Kwietniewski (71' 11. Bartłomiej Ciepiela), 14. Kacper Gościniarek, 8. Patryk Pierzak, 20. Damian Warchoł, 23. Kacper Skibicki - 9. Szymon Włodarczyk (85' Radosław Cielemęcki)
Trener: Tomasz Sokołowski

żółte kartki: Malinowski, Kalinowski (Olimpia) - Skibicki (Legia II)

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Ziwa - 22.03.2021 / 09:59, *.plus.pl

Olimpia Zambrow to nie ta sama z jesieni, gdy zajmowala przedostatnie miejsce. Olimpia zakontraktowala przed wiosna 6 nowych zawodnikow w tym 2 Hiszpanow. W pierwszym meczu wiosennym na wyjezdzie zremisowala z trzecia w tabeli druzyna z Pisza, ktora moze cieszyc sie z remisu.

odpowiedz
esa - 21.03.2021 / 17:00, *.tpnet.pl

Nie wypasc z osemki - LEGIO II. do roboty !!!

odpowiedz
Gepetto - 21.03.2021 / 06:18, *.chello.pl

Co roku zmienia się sezon i co roku pozostaje aktualne hasło ,,mamy najsłabsze rezerwy od lat".
Tak swoją drogą skoro mają się tam ogrywać młodzi to ja się pytam się jak się ograł nasz młody stoper w tym meczu. Czy Astiz z Pruchnikiem się czegoś nauczyli?
Kim są i co robią rodzice naszych stoperów. Skoro jest xxi wiek, technologia tak rozwinięta, nauka tak poszła do przodu to po samych rodzicach eLoko jest w stanie ocenić czy będzie kawał grajka z gościa czy lepiej iść na pierwszego lepszego orlika po jakiś nowy nabytek

odpowiedz
konkord - 20.03.2021 / 21:20, *.orange.pl

Wprowadzić było by kogo ale bez garba nie wejdziesz

odpowiedz
Puchar pasztetowej - 20.03.2021 / 19:51, *.chello.pl

Za dużo tu hejtu. Fakt jest taki że rezerwy mamy najsłabsze od lat kadrowo. Oni grają na tyle na ile mogą. Trener to też nie jest już poziom poprzednich szkoleniowców. Dodatkowo chodzą słuch o układach i ukladzikach i taki mamy wynik.

odpowiedz
Ivan - 20.03.2021 / 19:42, *.centertel.pl

Dlaczego Warchoł nie dostanie szansy w jedynce!?!?!?!

odpowiedz
exsa - 20.03.2021 / 18:30, *.tpnet.pl

Co sie dzieje z LEGIA II. P.Trenerze ?

odpowiedz
Kuchy King - 20.03.2021 / 17:09, *.vectranet.pl

Jedna z najsłabszych drużyn tej ligi ogrywa rezerwy Legii! To jak oni potem mają sobie radzić w pierwszej drużynie na poziomie co przynajmniej Ekstraklasy?

odpowiedz
Jaaa - 20.03.2021 / 17:08, *.centertel.pl

Banda nieudaczników tym klubem zarządza. Żeby rezerwy Legii nie mogły awansować to jest skandal. Żadnego pomysłu na budowę klubu. Zobaczcie jak stoi U18... Rezerwy też środek tabeli. Nic dziwnego że nie na kogo do pierwszej drużyny wprowadzić !

odpowiedz
lob - 20.03.2021 / 17:05, *.chello.pl

To są chyba przegrywy, a nie piłkarze Legii.............kiedy wreszcie będzie zmiana trenera ???

odpowiedz