Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović i Pekhart zagrali w reprezentacjach

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W środę rozegrane zostały pierwsze mecze eliminacyjne mistrzostw świata 2022. Przed szansą reprezentowania barw narodowych stanęli zawodnicy Legii Warszawa.

Filip Mladenović znalazł się w podstawowej jedenastce na spotkanie Serbii z Irlandią. Legionista spędził na murawie 45 minut. Do przerwy był remis 1-1, a ostatecznie Serbowie wygrali 3-2.

Tomas Pekhart po siedmiu latach zagrał w barwach Czech. W meczu z Estonią rozegranym w Lublinie najskuteczniejszy zawodnik Ekstraklasy pojawił się w 65. minucie, zmieniając Antonina Baraka przy wyniku 6-1 dla Czech. Legionista gola nie strzelił, a południowi sąsiedzi Polski wygrali to spotkanie 6-2.

Josip Juranović całe spotkanie Słowenii z Chorwacją spędził na ławce rezerwowych. Mecz zakończył się wygraną Słoweńców 1-0.

W czwartek o godzinie 20:45 w Budapeszcie "Biało-Czerwoni" zmierzą się z Węgrami, a szansę na debiut ma Bartosz Slisz. O tej samej porze w Szwecji w barwach Gruzji może wystąpić Walerian Gwilia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
exsa - 25.03.2021 / 13:57, *.tpnet.pl

Powodzenia w nastepnych meczach i strzelenia goli ! LEGIA !!!

odpowiedz
Olo - 25.03.2021 / 08:05, *.tpnet.pl

Super, że dzięki występom w Legii mieli szanse zagrać w swoich reprezentacjach ( lub byli w kadrze tych zespołów )

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.