Paweł Juchniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Juchniewicz: Zrobimy wszystko, aby osiągnąć cel

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Futsaliści Legii Warszawa po wygranej z FC10 Zgierz 2-1 są ponownie liderem grupy północnej I ligi, a miejsce to jest premiowane awansem do futsalowej ekstraklasy. Do końca rozgrywek pozostało już tylko sześć kolejek. Legioniści cztery mecze rozegrają na własnym parkiecie i dwa na wyjeździe (KS Gniezno i Widzew). - Mecz z drużyną ze Zgierza zakończyliśmy bardzo cennym zwycięstwem 2-1. Ciężko wywalczone trzy punkty na niełatwym terenie, były ogromne emocje w końcówce - 20 sekund przed końcem był rzut karny dla przeciwników. Na szczęście udało się to spotkanie wygrać - powiedział trener Legii, Paweł Juchniewicz.

- Jestem bardzo zadowolony z drużyny, bo zrealizowała wszystkie założenia taktyczne, wszystko na co umawialiśmy się przed spotkaniem. Kluczem do zwycięstwa w Zgierzu była obrona. Wiedzieliśmy, że swoje szanse stworzymy i coś z przodu wpadnie. Przed nami kluczowe trzy spotkania u siebie - zagramy z TAF-em Toruń, zaległe spotkanie z AZS-em UG i z Orlikiem Mosina. Postaramy się zrobić wszystko, aby zdobyć w tych spotkaniach komplet punktów, co ustawi nas w bardzo dobrej pozycji wyjściowej na zakończenie rozgrywek w kwietniu. Oczywiście, nieśmiało w szatni przewijają się rozmowy o awansie. Ciężko o tym nie myśleć, jeśli na kilka kolejek przed końcem sezonu mamy pozycję lidera. Podchodzimy do tego jednak ze spokojną głową. Czekamy na rozwój sytuacji. Oczywiście zrobimy wszystko, aby mając cel w zasięgu, go osiągnąć - powiedział trener drużyny.

Najbliższy mecz futsaliści Legii rozegrają w najbliższą niedzielę o 15:00 z TAF-em Toruń.

Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
dejne3 - 25.03.2021 / 05:30, *.plus.pl

Do Redakcji zamieście tabelę proszę

odpowiedz
Arek - 18.03.2021 / 18:23, *.tpnet.pl

Powodzenia w takim razie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.