fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Transmisja meczu Legia - TAF

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

O godzinie 15:00 w hali OSiR Włochy futsaliści Legii zmierzą się z zespołem TAF Toruń. Po 20 seriach gier "Wojskowi" zajmują 1. miejsce w tabeli, ale cały czas naciska AZS UG Gdańsk. W sobotę gdańszczanie wygrali swój mecz i przynajmniej na jeden dzień wyprzedzili Legię. Z kolei TAF Toruń zajmuje 6. miejsce i traci do warszawiaków 8 punktów. Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się wysokim zwycięstwem TAF-u 5-1, więc wierzymy, że dziś legioniści będą chcieli zrewanżować się za tamtą wpadkę.

Poniżej możecie obejrzeć transmisję ze spotkania.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.