Tomasz Bartnik
REKLAMA

Strzelectwo

Wyniki Bartnika w PŚ w New Delhi

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Podczas trwających w New Delhi w Indiach zawodach Pucharu Świata ISSF, brał udział jeden zawodnik sekcji strzeleckiej Legii. Tomasz Bartnik szykujący się do Igrzysk Olimpijskich w Tokio, wystartował w konkurencji karabinu pneumatycznego oraz w karabinie dowolnym 3x40 strzałów (trzy postawy). W tej drugiej konkurencji legionista był bliżej miejsca premiowanego awansem do finałowej ósemki.
Ostatecznie rywalizację zakończył na miejscu czternastym. W karabinie pneumatycznym mix, wraz z Anetą Stankiewicz zajęli miejsce piąte.

Wyniki Tomasza Bartnika w PŚ w New Delhi:
Karabin pneumatyczny: 29. Tomasz Bartnik 621.4 pkt.
Karabin dowolny 3x40: 14. Tomasz Bartnik 1159-57x
Karabin pneumatyczny mix: 5. Aneta Stankiewicz, Tomasz Bartnik

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.