Bartosz Slisz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Slisz poza kadrą na mecz z Węgrami

Woytek - Wiadomość archiwalna

Bartosz Slisz, jedyny piłkarz Legii powołany do reprezentacji Polski znalazł się poza kadrą meczową na mecz z Węgrami. Spotkanie w Budapeszcie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Wyjściowa jedenastka Polski: Szczęsny - Bereszyński, Bednarek, Helik, Reca, Szymański, Krychowiak, Moder, Zieliński, Ledwandowski, Milik


WĘGRY - POLSKA
1 3.95 X 3.20 2 2.17


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
ZGL - 26.03.2021 / 13:06, *.tpnet.pl

Czy dostanie szanse w dwoch nastepnych meczach oby tak sie stalo !!!

odpowiedz
Sobo(L)ew - 26.03.2021 / 07:42, *.centertel.pl

W niedzielę jak zagra w tym meczu towarzyskim na,, Naszym Stadionie "to będzie maks jego występów. Może gdyby Czesiek został selekcjonerem to by grał.

odpowiedz
Wolfik - 25.03.2021 / 21:35, *.mm.pl

Ogladając poczynania tych pobrzęczkowych sierot chyba nie ma czego żałować. Helik??? Przecież gość by miał problemy w probierzowej Cracovii. Reca? Dobry żart.

ME, to będzie szybka wycieczka.

odpowiedz
Legionista - 25.03.2021 / 20:34, *.prospect.pl

Szkoda że Slisz nie zagra dzisiaj ale może Sousa da mu szanse w niedziele.

odpowiedz
Pawciu - 25.03.2021 / 19:52, *.net.pl

Spokojnie - zadebiutuje na Wembley i strzeli nawet gola!

odpowiedz
Śliski - 25.03.2021 / 19:46, *.vectranet.pl

Ważne że Glik ława...

odpowiedz