Marko Vesović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vesović trenował z drużyną

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Na piątek sztab szkoleniowy pierwszej drużyny zaplanował dwie sesje treningowe. Pierwsza rozpoczęła się o godzinie 11 i wzięło w niej udział 23 zawodników. Indywidualnie nadal trenuje Joel Valencia, części rozgrzewkowej i grze w dziadka uczestniczył już Jasur Yaxshiboyev. Z kolei Marko Vesović nie zagrał jedynie w ostatniej dużej gierce, a poza tym ćwiczył razem z kolegami.Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

Pod okiem Krzysztofa Dowhania i Arkadiusza Białostockiego ćwiczyło czterech bramkarzy. Od Artura Boruca, Radosława Cierzniaka i Kacpra Tobiasza miał okazję uczyć się Jakub Murawski. 15-letni zawodnik (rocznik 2005) na co dzień trenuje z drużyną CLJ od lata 2018 roku.

O godzinie 16 w treningu weźmie udział tylko zawodników: Boruc, Cierzniak, Jędrzejczyk, Wieteska, Hołownia, Szabanow, Kapustka, Luquinhas, Andre Martins, Wszołek, Rafael Lopes i Rusyn. Sztab zaplanował gierki w kilkuosobowych składach.

Siedmiu graczy zostało oddelegowanych na sobotni mecz Legii II z Ruchem Wysokie Mazowiecki: Tobiasz, Lewczuk, Cholewiak, Kisiel, Skibicki, Kostorz, Włodarczyk.

Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Matt - 27.03.2021 / 12:49, *.tpnet.pl

Skrzydełka będą chodzić teraz jak za niepamiętnych czasów.

odpowiedz
olew - 27.03.2021 / 10:41, *.vectranet.pl

fajna informacja. Lubię grajka.

odpowiedz
SF - 26.03.2021 / 17:32, *.tpnet.pl

Mamy wzmocnienie LEGII II.przed sobotnim meczem Ruchem W.M.wiec pozostalo dobrze grac i strzelac gole a jaki bedzie koncowy efekt po zakonczeniu kolejki zobaczymy oby byl pomyslny dla LEGII II.!!

odpowiedz
cuLt - 26.03.2021 / 15:40, *.18.194

Brawo!

odpowiedz
Michał - 26.03.2021 / 15:20, *.plus.pl

I to jest zaje.fajna wiadomość.Trzeba strzelić browarka za zdrowie Veso.Pozdrawiam

odpowiedz
Alan - 26.03.2021 / 15:13, *.t-mobile.pl

Wkoncu cala druzyna w komplecie, wkoncu Mocno Legia .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.