Josip Juranović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Juranović zagrał w reprezentacji Chorwacji

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Josip Juranović zanotował występ w barwach Chorwacji w meczu eliminacji mistrzostw świata 2022 z Cyprem. Obrońca Legii Warszawa wszedł na boisko po przerwie, zastępując Sime Vrsaljko przy stanie 1-0 dla Chorwacji i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.

Kolejny mecz Chorwacja rozegra w wtorek, 30 marca - rywalem będzie Malta.

Powołany do młodzieżowej reprezentacji Albanii Ernest Muci wystąpił w towarzyskim meczu z KF Tirana. Kadrowicze wygrali z byłym klubem zawodnika Legii 3-0.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Mateusz z Gór - 27.03.2021 / 21:16, *.orange.pl

A dlaczego Filipa nie ma nawet na ławce w meczu Serbów? Wirus?

odpowiedz
kot - 27.03.2021 / 20:03, *.chello.pl

taki drobiazg jak informacja z kim grali się nie pojawiła

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.