Paweł Juchniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Juchniewicz: Chyba lubimy nerwowe końcówki

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

"Lubimy stwarzać nerwowe końcówki, lubimy, żeby emocje były do samego końca. A na poważnie, to było bardzo ciężkie spotkanie, bardzo dobrze poukładana jest drużyna z Mosiny. Nastawialiśmy się na ciężki mecz" - powiedział po niedzielnej wygranej Legii z Orlikiem trener naszej drużyny, Paweł Juchniewicz.

- Mieliśmy w pamięci przegraną na boisku rywala. Wiedzieliśmy od początku, że łatwo nie będzie, i nie było. Mimo, że zespół Orlika przegrywał, ani na chwilę nie stracił wiary, atakował do końca i mało brakowało, a mecz zakończyłby się remisem. Na szczęście do tego nie doszło, i to bardzo ważne dla nas trzy punkty w kontekście awansu - powiedział Paweł Juchniewicz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.