fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

24. kolejka Ekstraklasy. Hit rozczarował

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Trwają mecze 24. kolejki Ekstraklasy. Na początek Jagiellonia pokonała u siebie Cracovię, a Wisła Kraków przegrała Rakowem. W sobotę Pogoń wygrała na własnym stadionie z Wisłą Płock 2-0. Ponadto Warta zremisowała ze Stalą, a Śląsk podzielił się punktami z Lechią. Spotkanie Lecha z Legią mocno rozczarowało. Bramki nie padły, a sytuacji też nie było zbyt wiele. Na zakończenie kolejki w derbach Górnego Śląska Piast wygrał z Górnikiem.

24. kolejka:

Jagiellonia Białystok 2-1 Cracovia
Wisła Kraków 1-2 Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin 2-0 Wisła Płock
Warta Poznań 0-0 Stal Mielec
Śląsk Wrocław 1-1 Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lech Poznań 0-0 Legia Warszawa
Piast Gliwice 2-0 Górnik Zabrze

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
OLaf - 13.04.2021 / 19:21, *.centertel.pl

Michał dwie gorsze nogi Żyro nie strzelił karnego dla Piasta... dziwię się że to drewniane beztalencie gra jeszcze w Ekstraklapie...

odpowiedz
L - 13.04.2021 / 10:40, *.tpnet.pl

Pamięta ktoś ciekawy mecz z Lechem? Bo jak dla mnie to ostatni był z 10 lat temu. Tego z golem Hamalainena nie ma co liczyć bo to były 93 minuty nudy i 1 minuta euforii ;). Ten ostatnio to mozna było zasnąć oglądając...

odpowiedz
Yeti - 12.04.2021 / 23:20, *.vectranet.pl

Piast nieźle finiszuje. Gdyby nie stracili tylu punktów na początku sezonu byliby teraz groźniejszym rywalem w walce o mistrzostwo niż jest Pogoń. Gramy z nimi za tydzień i liczę, że będzie to ciekawsze widowisko niż ten melodramat w pyrlandii.

odpowiedz
Wiem co mówię - 12.04.2021 / 20:14, *.chello.pl

Z dużej chmury mały deszcz

odpowiedz
dave - 12.04.2021 / 20:09, *.chello.pl

I znowu na 7 kolejek przed końcem zaczyna się gubiebie punkto. Który to już sezon z kolei, jak tylko media ogłoszą że Legia mistrzem, to piłkarze tracą punkty i kończy sie granie. w poprzednich sezonach w czasie rundy finałowej, teraz też na 7 przed końcem. I cały dorobek przewagi jest marnotrawiony i nerwówka do końca.

odpowiedz
Cyxu - 12.04.2021 / 13:22, *.amazonaws.com

Jaki hit , kit chyba kiedy poraz ostatni mecz z lechem dalo sie ogladac zazwyczaj oczy bola jak te dwie druzyny graja przestanmy pompowac mecze druzyny z konca tabeli z liderem w tym meczu powinno wpasc 3-4 do przerwy i do domu

odpowiedz
? - 12.04.2021 / 11:41, *.elartnet.pl

Od kiedy hitem nazywamy mecz z drużyną z końca tabeli? Ok, kumam, że chodzi o tradycję, ale... To byłby hit, gdyby zasiadł komplet widzów na stadionie. Sami piłkarze też czasem tworzą widowisko, ale... tym razem zawiedli.

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 11.04.2021 / 13:22, *.netfala.pl

Hej Legiunio, po zwycięstwo!! 3 pkt do W-wy :-)

odpowiedz
mks 1948 - 11.04.2021 / 08:30, *.plus.pl

jechac z amika golic do zera pozd

odpowiedz
OIF - 10.04.2021 / 23:12, *.orange.pl

Brawo Pogoń, BSNT

odpowiedz
MD - 09.04.2021 / 23:06, *.orange.pl

Mecze Legii meczami kolejki taki jest od wielu lat
Ostatnie lata to nie jest przypadek, że jeden mecz kolejki jest w prawie całkowicie w posiadaniu fanów polskiej ekstraklasy

odpowiedz
syrenka - 09.04.2021 / 17:19, *.orange.pl

Hit byłby gdyby Legia Warszawa zagrała z Górnikiem Konin!
Serdecznie pozdrawiam i Legio walcz i zwyciężaj!

odpowiedz
jo - 09.04.2021 / 12:02, *.sekocin.pl

Hit to był tydzień temu bo wicelider grał z liderem. A w niedzielę lider spotka się z 10-tym zespołem w tabeli z przeciętnym bilansem.

odpowiedz
Gienek - 09.04.2021 / 11:36, *.netfala.pl

Powinniśmy na lekkości rozj.ać amikę ale boisko to zweryfikuje. Czasami pozornie łatwe mecze nie są w rzeczywistości takie łatwe.

odpowiedz
olew - 09.04.2021 / 11:30, *.vectranet.pl

Każdy nasz mecz jest hitem, więc to słowo jest niepotrzebne, ja wolę : "znowu nasz mecz ! znowu wydarzenie !" , za tydzień będzie Cracovia, też wydarzenie, itd. Liga od dziewięciu lat jest nasza. To nie jest dobre, ale to niestety prawda. A poza tym ; LEGIA to POTĘGA !

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.04.2021 / 10:45, *.centertel.pl

A ja sądzę, że będzie seria zwycięstw, aż do Mistrza i wcześniejsze urlopy dla czołowych graczy Legii. Pyry są tylko kolejnymi juniorami do rozjechania. Tak samo craxa.

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 09.04.2021 / 09:42, *.co.uk

Jeszcze chyba tak nie bylo zebym mecz z Lechem na wyjezdzie mial gdzies.. a czemu? Jesli wygramy to bedziemy sie z nich smiali (jak zwykle) i Mistrzostwo nasze! Jesli zremisujemy to bedziemy sie z nich smiali (jak zwykle) i Mistrzostwo nasze! Jesli przegramy to bedziemy sie z nich smiali (jak zwykle) i Mistrzostwo nasze! Jezeli przegramy to bedziemy sie z nich dodatkowo smiali, ze nawet po zwyciestwie z Legia nie pozbeda sie latki przegrywow i nie umniejszy to u nich poczucia totalnie przegranego sezonu! Od czasu kiedy odpadli z pucharu z Rakowem maja taki bol dupy ze nawet kolejna przegrana z nami nie spowoduje znikniecia z poznanskich aptek masci na jego usmiezenie.. samo to pokazuje, ze tym razem to nie ten sam ciezar gatunkowy;o)))))

odpowiedz
Lolo - 09.04.2021 / 09:25, *.chello.pl

Hit to jest mecz Legia-Wisła albo Legia-Widzew. mecz z Lechem to może i hit ale dla kibiców z Poznania, tylko i wyłącznie.

odpowiedz
Elquatro - 09.04.2021 / 09:16, *.chello.pl

Balon napompowany?

odpowiedz