Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Tomas Pekhart piłkarzem marca

Redakcja, źródło: Ekstraklasa - Wiadomość archiwalna

Tomas Pekhart został wybrany piłkarzem marca w plebiscycie Ekstraklasy SA. Napastnik Legii na ten tytuł zapracował przede wszystkim w Lubinie, gdzie strzelił aż 4 bramki Zagłębiu. W lutym najlepszym zawodnikiem ligi został inny legionista - Bartosz Kapustka.

Wyboru Piłkarza Miesiąca dokonują kapitanowie wszystkich szesnastu drużyn Ekstraklasy. Siedemnasty głos należy zaś do internautów. W marcu brano pod uwagę spotkania 20., 21. i 22. kolejki. Na Pekharta zagłosowało 6 sześciu kapitanów z klubów z najwyższej polskiej ligi. Dzięki temu zgromadził ponad dwa razy więcej punktów niż kolejny w rankingu Filip Mladenović. Poza nimi wśród wskazań pojawił się jeszcze m.in. Paweł Wszołek.

Piłkarz Miesiąca w sezonie 2020/2021:
Marzec 2021 - Tomas Pekhart (Legia Warszawa)
Luty 2021 - Bartosz Kapustka (Legia Warszawa)
Grudzień 2020 - Jakub Świerczok (Piast Gliwice)
Listopad 2020 - Jakub Świerczok (Piast Gliwice)
Październik 2020 - Ivan Lopez (Raków Częstochowa)
Wrzesień 2020 - Bartosz Nowak (Górnik Zabrze)
Sierpień 2020 - Jesus Jimenez (Górnik Zabrze)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Bródno - 07.04.2021 / 16:50, *.play-internet.pl

Dziat ? analfabeto dziat?

odpowiedz
SEBO(L) - 07.04.2021 / 15:21, *.chello.pl

No ale,że nie wybrali Valencii,to aż przyklęknąłem na jedno kolano...

odpowiedz
Pawełek - 07.04.2021 / 12:59, *.netfala.pl

Przecież to dziat! Jakby mu inni nie wypracowali akcji to nic by sam nie strzelił.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.