fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

25. kolejka Ekstraklasy. Tylko remis Legii

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Za nami 25. kolejka Ekstraklasy. Na początek Podbeskidzie przegrało z Pogonią, a Górnik zremisował ze Śląskiem. W sobotę Lechia podzieliła się punktami z Piastem, natomiast Lech musiał uznać wyższość Rakowa. Warta wygrała z Wisłą w Krakowie. Komplikuje się sytuacja Stali Mielec, która przegrała 0-2 z Zagłębiem Lubin i nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Wisła Płock z kolei w ostatniej akcji meczu wyszarpała remis 2-2 z Jagiellonią, natomiast Legia niespodziewanie podzieliła się punktami z Cracovią.

25. kolejka:

Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2 Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze 1-1 Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk 2-2 Piast Gliwice
Raków Częstochowa 3-1 Lech Poznań
Wisła Kraków 0-1 Warta Poznań
Stal Mielec 0-2 Zagłębie Lubin
Wisła Płock 2-2 Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa 0-0 Cracovia

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (62)

+dodaj komentarz
Jeśli - 18.04.2021 / 21:25, *.t-mobile.pl

Jeśli nie zdobędziemy mistrza to vhyba

odpowiedz
Zlb - 18.04.2021 / 21:03, *.t-mobile.pl

Naprawdę REMIS z tymi leszczami????Jak zawsze zamiast uciekać tracimy punkty.Nasza gra w Nd.Nam nie służy.Zawsze,kurde zawsze pod koniec źle

odpowiedz
SEBO(L) - 18.04.2021 / 10:36, *.chello.pl

Gratulacje dla Lecha Najmana z okazji zdobycia tytułu wicemistrza Wielkopolski im. Adama Miauczyńskiego...

odpowiedz
Władeczek - 18.04.2021 / 00:15, *.play-internet.pl

Coś czuje faken, że w tym sezonie nie będzie mistrzostwa. Pogoń i Raków są za mocne a my tracimy punkty z takimi amikami. Módlmy sie o puchary faken jego mać.

odpowiedz
robert - 17.04.2021 / 22:03, *.mm.pl

Jak myślicie uda się trafić całą kolejkę jak na razie 5 weszło Legia - Cracovia512/mecz
piłka nożna/polska/ekstraklasa
2021-04-18
17:30 1.47 1

W. Płock - Jagiellonia510/mecz
piłka nożna/polska/ekstraklasa
2021-04-18
15:00 2.25 1

Mielec - Zagłębie L.545/mecz
piłka nożna/polska/ekstraklasa
2021-04-18
12:30 2.70 1

W. Kraków - Warta541/mecz
piłka nożna/polska/ekstraklasa
2021-04-17
20:00 3.85 2

Raków - Lech533/mecz
piłka nożna/polska/ekstraklasa
2021-04-17
17:30 2.40 1
3:1
Lechia - Piast525/mecz
piłka nożna/polska/ekstraklasa
2021-04-17
15:00 3.15 x
2:2
G. Zabrze - Śląsk519/mecz
piłka nożna/polska/ekstraklasa
2021-04-16
20:30 3.25 x
1:1
Podbeskidzie - Pogoń523/mecz
piłka nożna/polska/ekstraklasa
2021-04-16
18:00 2.05 2
0:2

odpowiedz
jo - 17.04.2021 / 20:10, *.centertel.pl

Wroniecka pokraka po meczu sezonu wróciła na właściwe dziadowskie tory...

odpowiedz
Arek - 17.04.2021 / 18:11, *.tpnet.pl

Póki co, Raków ciśnie łacha, aż miło. Moim zdaniem nam mecz z nimi nie wyszedł i wynik był jaki był. Inna rzecz też jest taka, że dla nich to był mecz sezonu i czy prowadził by ich Góra, czy Dół motywować ich zbytnio nie musiał.

odpowiedz
Lupus - 17.04.2021 / 17:04, *.centertel.pl

Na świeżo po meczu Lechia - Piast :
ciężko będzie z obu spotkań z Piastem i Lechią wywieźć w punkty, może inaczej myślicie ale to co pokazały te obie drużyny to już było coś.
Ponadto Piast ma już wolne przed meczem z Legią , a nasi dopiero będą sie z Cracowią męczyć.

odpowiedz
bronek49 - 17.04.2021 / 14:59, *.chello.pl

tak tu wszyscy chwalą Kucharczyka że tak wspaniale gra w Pogoni ale jak grał w Legii to pamiętam jak po nim kibice jechali i grał naprawde słabo, przynajmniej w ostatnim okresie chcę przypomnieć że Kucharczyka i Malarza to nie chciał mieć w drużynie Vukowic widocznie za bardzo chcieli rządzić i skłocali szatnie jezeli byłoby inaczej napewno by się ich nie pozbył

odpowiedz
Po(L)ubiony - 17.04.2021 / 14:54, *.chello.pl

Nie rozumiem, skąd taki zachwyt nad grą Kucharczyka w meczu z Podbeskidziem. Cudów tam nie okazał, za to Podbeskidzie pokazało, że kompletnie nie umie grać. Poziom i tragiczny i żałosny. Rudy, na odejście zafundował nam pasztet z 18 drużynową eklapą. Pomyśleć, że dołączą takie ekipy jak Bru-Bet, Łęczna albo Arka czy Widzew i aż człowieka skręca z radości.

odpowiedz
Autor - 17.04.2021 / 08:32, *.virginm.net

Jeździcie po Kuchym a on dał już pogoni 12 pkt... W czterech meczach strzelił gola na 1-0 i dał im wygrane.
Jedzcie mu dalej a on da im mistrza jeszcze tak jak Jodłowiec dał piastowi. To mnie wkur...ia że tacy piłkarze idą do innych drużyn a my w ich miejsce mamy: Novikovasow czy jakiś Rusynow co mają wszystko w h...yu.
Legijna polityka o własne nogi się potyka ! Tyle w temacie

odpowiedz
Huehue - 17.04.2021 / 08:26, *.virginm.net

Pogoń nie odpuszcza... Wygrała z kandydatem do spadku hehe.
Zobaczymy co napiszecie jutro po meczu....

odpowiedz
chrisSiekierki - 17.04.2021 / 08:08, *.play-internet.pl

Niestety myliłem się. Liczyłem że Pogoń straci punkty w Bielsku... Teraz to musimy wygrać z Cracovią zresztą jak będziemy się bać takiej potęgi Probierza to wiele nie ugramy w europie

odpowiedz
Arek - 17.04.2021 / 00:53, *.tpnet.pl

W Bielsku Kuchy pozamiatał.

odpowiedz
Pawełek - 16.04.2021 / 23:25, *.play-internet.pl

Niestety spełnia się najczarniejszy scenariusz z czarnych, które przewidziałem... Pogoń wygrała w Podbeskidziu i już robi się w Legii nerwowo. Przrewaga stopniała z 10 punktów do 5. Trzeba było wygrać z amiką a nie grać jak patałachy. Teraz bedzie ciężko, bo gramy z Piastem i Lechią a to bardzo ciężkie wyjazdy, trudniejsze niż do pyrowa.

odpowiedz
Wolfik - 16.04.2021 / 20:58, *.mm.pl

Pogoń nie pęka. I bardzo dobrze, bo to oznacza że nie będziemy mieli taryfy ulgowej a trudne mecze wyjazdowe plus presja zweryfikują naszych zawodników.

odpowiedz
Hautausmaa - 16.04.2021 / 11:50, *.tpnet.pl

Prijo idzie do Zvezdy, która ma "mocarstwowe plany". Dlaczego Miodek takich planów mieć nie może?

odpowiedz
eLeLeL - 16.04.2021 / 10:22, *.amazonaws.com

godz. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin X
1 3.90 X 3.52 2 2.06
godz. 20:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław X
1 2.41 X 3.35 2 3.20

Sobota 17.04.
godz. 15:00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice X
1 2.72 X 3.22 2 2.88
godz. 17:30 Raków Częstochowa - Lech Poznań 2

1 2.36 X 3.50 2 3.15
godz. 20:00 Wisła Kraków - Warta Poznań 2
1 2.03 X 3.50 2 4.05

Niedziela 18.04.
godz. 12:30 Stal Mielec - Zagłębie Lubin 2
1 2.82 X 3.40 2 2.67
godz. 15:00 Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1X
1 2.35 X 3.42 2 3.25
godz. 17:30 Legia Warszawa - Cracov X

odpowiedz
Przemko - 16.04.2021 / 10:19, *.netfala.pl

Wygrana z Cracovią to obowiązek. Kolejne dwa mecze mamy trudne na wyjeździe w Gliwicach i Gdańsku. Jeśli Pogoń wygra w Bielsku a my nie wygramy z Cracovią to może zrobić się nerwowo.

odpowiedz
chrisSiekierki - 16.04.2021 / 10:08, *.play-internet.pl

Mam nadzieję że wygramy z Cracovią ale łatwo nie będzie. Probierz wprowadzi taki chaos i agresję na boisku że się nieco obawiam tej " taktyki " ale z drugiej strony jak będziemy się bali zespołu który tylko wybija piłki i gra na aferę to nawet w lidze nie ma czego szukać

odpowiedz
exsa - 16.04.2021 / 09:39, *.tpnet.pl

P.Pekhart czekamy na gole w najblizszym meczu ! Powodzenia !!!

odpowiedz