fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Cracovią

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa - Wiadomość archiwalna

W meczu z Cracovią piłkarze Legii byli przy piłce przez 64 procent czasu gry, oddali także więcej strzałów, ale kiepsko było z ich celnością. Żadnego efektu bramkowego nie przyniosło też 9 rzutów rożnych. Ponadto zdecydowanie częściej drużyna Czesława Michniewicza atakowała prawą stroną z wykorzystaniem Pawła Wszołka i Josipa Juranovicia. Ten drugi był najczęściej przy piłce ze wszystkich graczy Legii.

Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Syn Trenera - 19.04.2021 / 10:08, *.vectranet.pl

Szkoda ze nie ma ocen minusowych albo 0.Ostatnie 250 minut to dramatLegii

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.