fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Transmisja meczu Widzew - Legia

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

O godzinie 16 w Łodzi futsaliści Legii rozpoczną ostatni ligowy mecz sezonu. Przeciwnikiem będzie Widzew Łódź, który na kolejkę przed końcem zajmuje 5. miejsce w ligowej tabeli. Spotkanie nie będzie miało żadnego znaczenia w kontekście rozstrzygnięć, ponieważ już tydzień wcześniej "Wojskowi" zapewnili sobie awans do ekstraklasy, a drugie miejsce i baraż o awans wczoraj zagwarantowała sobie ekipa AZS UG Gdańsk.


Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.