fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Feta z okazji awansu futsalistów do ekstraklasy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

11 kwietnia 2021 roku, po wygranej Legii a Victorią Sulejówek, futsalowy zespół Legii zapewnił sobie awans do ekstraklasy. Drugi w historii sekcji sezon legioniści zakończyli w niedzielę wyjazdowym meczem z Widzewem. Po powrocie do stolicy naszych futsalistów czekała niemała niespodzianka w postaci sporej grupy kibiców Legii, którzy przywitali zespół i podziękowali za osiągnięty sukces.

Niebo rozświetliły fajerwerki, odpalonych zostało sporo rac, a wspólnym śpiewom nie było końca. "Awans jest nasz..." - śpiewali kibice wspólnie z futsalistami. "Awans już mamy - na mistrza Polski czekamy!" - skandowano chwilę później. Zawodnicy podrzucali prezesa sekcji, Emila Krysińskiego, a następnie wszyscy zgromadzeni odtańczyli walczyka labada. Na pewno niedzielny wieczór na długo zostanie w pamięci naszych zawodników, dzięki którym w sezonie 2021/22 Legia Warszawa występować będzie na parkietach futsalowej ekstraklasy.

Każdy z Was może wesprzeć sekcję futsalowej Legii, którą czeka znacznie więcej wydatków w związku z rozgrywkami ekstraklasy - dołóż cegiełkę do budowy silnej futsalowej Legii.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
LegiaFans - 19.04.2021 / 20:03, *.chello.pl

Wa(L)czyć Trenować (L)egia Musi Panować !!!

odpowiedz
Ye(L)onki - 19.04.2021 / 15:10, *.orange.pl

Emil w górze :D Hop hop hop!

odpowiedz
Rytm - 19.04.2021 / 14:42, *.atman.pl

Super sprawa! Legia Warszawa!

odpowiedz
Darek - 19.04.2021 / 13:42, *.t-ipconnect.de

Brawo Panowie.Gratulacje.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.